Powód nieobecności gwiazdy AEW, Segment z Tedem DiBiase zapowiedziany na NXT, Bea Priestley przejdzie do WWE?

» Fani zauważyli, że była AEW Women’s Champion Riho nie pojawia się ostatnio w telewizji i jest ku temu powód. Dave Meltzer w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Newsletter poinformował, że Riho nie ma w telewizji, ponieważ jest w Japonii. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci. Riho nie występowała w AEW od 18 marca 2020 roku, kiedy to wzięła udział w fatal 4-way matchu razem z Hikaru Shidą, Kris Statlander i Penelope Ford. Poprzedni powód jej nieobecności w AEW w zeszłym roku był związany z pandemią COVID-19. Gdy ograniczenia zostały nieco zniesione, AEW wciąż musiało sobie radzić z wyzwaniem, jakim było podróżowanie Riho tam i z powrotem ze Stanów Zjednoczonych i Japonii. Kiedy Riho opuszcza Japonię, musi odbyć dwutygodniową kwarantannę, a następnie kolejne dwa tygodnie po powrocie do Japonii.

» “The Million Dollar Man” Ted DiBiase Sr. potwierdził w sobotę, że pojawi się we wtorkowym odcinku NXT. Będzie on kontynuować trwający wątek z Cameronem Grimesem. W zeszłotygodniowym show DiBiase pojawił się, aby przebić ofertę Camerona Grimesa na rezydencję.

» Topowa wrestlerka Bea Priestley ma wkrótce podpisać kontrakt z WWE.  Wrestlerka będzie walczyć w WWE NXT UK w Londynie, jak podaje Wrestling Observer Newsletter. Federacja próbowała podpisać kontrakt z Priestley jeszcze przed jej wyjazdem do Japonii. W styczniu 2019 roku pojawiła się informacja, że Priestley odrzuciła kontrakt z WWE na rzecz AEW. Zadebiutowała na Fight for the Fallen 2019, a następnie rywalizowała z dr Britt Baker. Priestley została zwolniona 13 sierpnia 2020 roku, ponieważ nie mogła podróżować do Stanów Zjednoczonych z Japonii z powodu ograniczeń COVID-19.