AJ Styles wskazuje dwóch wrestlerów którzy będą gwiazdami, WWE rejestruje nowe znaki towarowe, AEW zakontraktuje kolejnego zawodnika?, WWE uhonoruje Luke’a Harpera

» AJ Styles w rozmowie z WWE India wskazał dwóch zawodników z rosteru WWE, którzy jego zdaniem w przyszłości będą wielkimi gwiazdami. Jego wybór padł na Keitha Lee oraz Riddle’a.

Matt Riddle zdecydowanie ma to coś. […] Ma talent, który będzie mu potrzebny, by liczyć się w przyszłości. Będzie wielką gwiazdą. Keith Lee z kolei to jedna z tych osób, która jest bardzo silna i robi w ringu rzeczy, których zawodnicy o jego posturze nie powinni potrafić.

» Jak podaje PWInsider, WWE w ciągu ostatnich tygodni złożyło wnioski o zarejestrowanie znaków towarowych do następujących nazw: Tian Sha, Shi Hun, Shi Zui, Valentina Feroz, The Hand & Shou.

» Prawdopodobnie Brian Pillman Jr. podpisze wkrótce kontrakt na wyłączność z All Elite Wrestling. Federacja OVW bowiem napisała w swoim oświadczeniu, że Pillman zrzeka się mistrzostwa, które posiadał właśnie w tej organizacji, ze względu na swoje rosnące zobowiązania związane z AEW. Pillman występuje, co prawda w AEW od lipca ubiegłego roku, jednak łączył to z występami w innych federacjach. Wszystko jednak wskazuje na to, że niedługo podpisze on kontrakt na wyłączność z All Elite.

» Konto WWE Network na Twitterze zapowiedziało, że w styczniu wśród wielu nowości na platformie, pojawi się również kolekcja “The Best of Luke Harper”. Jest to kolejny sposób na uhonorowanie niedawnej śmierci Jona Hubera.