Powód nieobecności AJ Stylesa na evencie WWE, Rusev o podpisaniu kontraktu z WWE, Oczekiwania Joeya Coffeya odnośnie turnieju UK

» WWE Champion AJ Styles miał pojawić się podczas ostatniego live eventu SmackDown w Laredo, niestety go nie było. Wrestler będzie obecny na wtorkowym odcinku niebieskiej tygodniówki, gdzie dojdzie do segmentu polegającym na podpisaniu kontraktu odnośnie walki z Shinsuke Nakamurą podczas Money in the Bank. Gospodarzem segmentu będzie SmackDown GM Paige.

» WWE Star Rusev udzielił wywiadu dla TV+, w którym wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z federacją World Wrestling Entertainment:

”Czy ktoś wiedział coś o Bułgarii? Nie, zdecydowanie nikt. Bycie obcokrajowcem z czasem staje się zaletą, bądź wadą. Na pewno było to dla mnie korzystne. Bardzo podobał im się fakt, że potrafiłem mówić w obcym języku i że wyglądam lepiej niż większość niezależnych wrestlerów”.

» W poniższym materiale wideo uczestnik tegorocznego turnieju United Kingdom, Joe Coffey wypowiedział się na temat swoich oczekiwań:

”Ważne jest to, abym godnie reprezentował Szkocję, ponieważ czuję, że ten kraj jest słabo reprezentowany w świecie wrestlingu. Bardzo cieszę się z możliwości szkolenia pod okiem Finna Balora oraz Johnny’ego Mossa, który aktualnie pracuje w WWE Performance Center. Zawdzięczam im wszystko. Gdyby moja przygoda w WWE skrzyżowała się z Finnem Balorem, to z pewnością uścisnąłbym mu rękę”.