Potencjalna długość kontraktu Bryana Danielsona w AEW, WWE niezadowolone ze słów Mick-a Foley-a, Powrót lubianego trybu do serii gier WWE?

» Bryan Danielson zadebiutował w AEW podczas niedzielnego PPV All Out po tym jak rozstał się z WWE w kwietniu tego roku.

Według Wrestling Observer Radio, Danielson związał się z federacją Khana 3 letnią umową (do lata 2025. Bryan będzie miał wtedy 44 lata).

» WWE Hall of Famer Mick Foley wystąpił ostatnio w Pro Wrestling 4 Life gdzie wypowiedział się o problemie jaki WWE może mieć w najbliższym czasie. Foley powiedział głównie, że po gali AEW All Out, WWE nie jest już 1 opcją o jakiej pomyślą gwiazdy by przejść.

Według kilku źródeł, słowa te nie spodobały się części osób na zapleczu, które uznały te słowa za negatywne dla wizerunku firmy, a osoby na kontraktach “Legends” od takich zachowań powinny trzymać się z daleka.

» Do premiery gry WWE 2K22 jeszcze ponad 6 miesięcy, ale już pojawiają się 1-sze informacje odnośnie tej produkcji. Studio 2K ma przywrócić nie widziany od 2007 tryb GM Mode.

“To był najwyższy priorytet. Fani wyraźnie tego chcieli, a zespół wiedział że dodaje amunicje by uzyskać aprobatę.”

“Stanie się najpopularniejszym i najczęściej granym Trybem w tej grze z całą pewnością.”