Lars Sullivan ukarany przez WWE, Była gwiazda TNA w Performance Center, Istotna zmiana w karcie Money in the Bank

» WWE wydało oświadczenie w którym informuje, że ukarało Larsa Sullivana karą finansową w wysokości 100 000 dolarów. Jest to pokłosie ostatnich doniesień o tym, że wiele lat temu Sullivan pisał niewłaściwe komentarze na forum Bodybuilding.com. Temat przechwycili sponsorzy WWE, którzy naciskali federację, aby coś z tym zrobili. Jak widać, skutecznie. Choć, czy takie karanie zawodnika za czasy, kiedy nie był nawet w WWE jest dobre? Tu już można mieć wątpliwości.

» Do WWE Performance Center w Orlando dołączyła była gwiazda TNA – DJZ. Związał się on kontraktem z WWE i niewykluczone, że wkrótce zadebiutuje w NXT. 32-latek jest byłym 2-krotnym mistrzem X-Division oraz byłym mistrzem TNA Tag Team z Andrew Everettem.

» Po wydarzeniach z ostatniego Monday Night RAW, Sami Zayn zastąpił Brauna Strowmana w walce o kontrakt na Money in the Bank. Jak poinformował Dave Meltzer, Strowman zmaga się obecnie z małą kontuzją, ale nie to było przyczyną usunięcia go z tej walki. Zdaniem jego, jest to specjalny zabieg WWE potwierdzający, że pomału przestają korzystać z Brauna jako czołowej gwiazdy. Jest to spowodowane m.in. tym, że ostatnimi czasy Strowman nie spisywał się zbyt dobrze, zapominając chociażby część skryptu podczas Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii.