Oryginalne plany dla Otisa po zdobyciu walizki, „One more match” Stinga?

» Wiele rzeczy zmieniło się w ciągu kilku ostatnich tygodni w WWE,  sytuacja jest dynamiczna, zupełnie jak pomysły na postać Otisa. „Ringside News” informuje o tym, że wygranie walizki Money in The Bank miało być dla Otisa momentem przełomowym. Członek Heavy Machinery miał rywalizować z The Fiendem, lecz od tamtego momentu wymyślono Brayowi Wyattowi program z Mistrzem Universal – Braunem Strowmanem.
Jeśli chodzi o Tuckera, miał być on „dużym wsparciem dla Otisa przy liniach.” Prośby Vince McMahona o zmiany czy też poprawki powodują, że nic już nie wiadomo.

» Dokument “The Last Ride” w pięciu częściach ukazał ostatnie chwile The Undertakera w zawodowym ringu. Być może Sting “wyleczy” go z pomysłu przejścia na emeryturę.
WWE poinformowało, że mecz The Deadmana z AJ Stylesem była ostatnią walką tego drugiego, zaś Sting ostatni raz walczył na Night of Champions w 2015 roku. Czy aby na pewno były to jednak ich ostatnie walki? Sting dodał interesującego Tweeta, który wskazuje na to, że być może w przyszłości spełni się sen wszystkich fanów wrestlingu o walce The Undertaker vs. Sting!

“Nigdy nie mów nigdy” w pro-wrestlingu. 😉