Komentarze odnoście walki Shane’a McMahona, Nowe DLC gry od 2K, Stone Cold o WrestleManii 32, Kontuzja divy NXT i wiele więcej!

» Wśród rozmów oraz komentarzy fanów z WWE Universe można dostrzec, że największym zainteresowaniem cieszy się powrót Shane’a McMahona (co zresztą nie dziwi 😉 ). Fani zastanawiają się co zrobi kiedy już przejmie władzę na RAW. Musimy jednak pamiętać, że aby przejąć tę władzę będzie musiał pokonać The Undertakera w Hell in a Cell Match na „największej scenie ze wszystkich” – WrestleManii. Może się to okazać nie takie proste…

» Jak wszyscy pamiętamy w czwartek podczas SmackDown, AJ Styles oraz Y2J połączyli siły i wraz z Markiem Henrym pokonali WWE Tag Team Champions The New Day.
Niektórzy złośliwi twierdzili, że AJ oraz Jericho powinni zawalczyć o pasy Tag Team na WrestleManii po to by AJ również miał swój wielki moment na tej wspaniałej scenie.
Wielu jednak nie widzi szans na takie starcie, zresztą zdementował te plotki sam Chris Jericho na swoim Twitterze. Prawdopodobnie obaj zawodnicy dostaną na WrestleManię nowych przeciwników lub też po raz kolejny zawalczą ze sobą.

» W celu promocji nowej paczki DLC do gry WWE2k16, WWE zaprezentowało video na którym Bad News Barrett wyzywa Scotta Halla na pojedynek:

https://youtu.be/Mln2CTsBxPA

» Portal Rolling Stone opublikował ostatnio wypowiedź Stone Cold’a Steve’a Austina w której to Steve stwierdził, że WWE będzie miało ogromny problem z zapełnieniem całego AT&T Stadium na WrestleManię 32. Steve mówił, że bilety sprzedają się dobrze, jednak aby przyciągnąć wszystkich fanów należałoby udoskonalić show dodając kogoś ważnego do najważniejszych storylinów.

» Jak wiemy na najbliższym Monaday Night RAW będziemy świadkami pojedynku pomiędzy Sashą Banks a Becky Lynch o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego na WrestleManię. Na Twitterze WWE Divas Champion Charlotte poinformowała że, zamierza być w pobliżu ringu w celu obserwacji pojedynku, ma tam też być jej ojciec Ric Flair. Znając tą dwójkę można spodziewać się ingerencji w pojedynek, a może nawet próby dyskwalifikacji co mogłoby doprowadzić do ciekawego Triple Threat Matchu na WrestleManii.

» Rob Van Dam ogłosił, że wystąpi w roli czrnego charakteru w filmie „Time Toys”. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer filmu:

https://youtu.be/ZypZX9IGUMo

» Jak wiemy Tag Team „American Alpha” Chad Gable oraz Jason Jordan wygrali Fatal Four Way na ostatnim tapingu NXT oraz zapracowali na walkę przeciwko „The Revival” Dash i Dawson na kolejnym tapingu NXT.

» Jeśli mowa o zawodnikach „American Alpha” jak może niektórzy pamiętają czasem temu Tag Teamowi towarzyszyła diva Adrienne Reese, która niestety nabawiła się kontuzji lewego ramienia. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

» W tym tygodniu Lucha Underground osiągnął wynik 99.000 widzów. To najsłabszy wynik, oraz zdecydowany spadek w odniesieniu do zeszłego tygodnia – 125.000.