Podsumowanie Tygodnia WWE 30.03-05.04

WWE

I. Nowi mistrzowie po Wrestlemanii.

Podczas największej gali w roku, która odbyła  się w zeszłą niedzielę wiele pasów zmieniło swoich posiadaczy. Można powiedzieć, że jedyne pasy, które nie zmieniły posiadaczy to Tag Team Championship i Divas title. Nowym mistrzem kontynentalnym został Daniel Bryan, John Cena zakończył rządy Ruseva jako mistrza U.S, a Seth Rollins wykorzystał swoją walizkę i zdobył pas WWE .

II. The Undertaker znowu wygrywa.

Podczas Wrestlemanii do ringu powróciła legenda WWE, The Undertaker czyli nasz ulubiony umarlak. Po tym jak jego streak został przerwany, wiele osób obawiało się, że Taker zakończył karierę, jednak powrócił i zmierzył się z Brayem Wyattem.  Deadmen pokonał  rywala i pojawia się pytanie – kiedy znów go zobaczymy?

III. AJ Lee odchodzi z WWE.

W tym tygodniu doszła do nas nieoczekiwana wieść. Z WWE pożegnała się najdłuższa posiadaczka pasa Div, AJ Lee. Niedawno pojawiły się plotki, że może być w ciąży, jednak nie wiadomo, może AJ po prostu idzie w ślady męża? Wiadome jest jednak jedno, jest to wielka strata dla WWE.

Jednak zobaczmy na ciekawy zbieg okoliczności. AJ & CM oboje najdłużej posiadali główne pasy swoich dywizji. Mało tego, oboje są para i do tego odeszli w równie niespodziewany sposób. Czy WWE może planować coś bardzo, ale to bardzo tajnego?

IV.Powrót Sheamusa.

The Celtic Warrior Sheamus powrócił po kontuzji… jednak jego wygląd… nie zachwyca zbyt publiki. Podejrzewamy to po chantach “You Look Stupid” na RAW i Smackdown. Rudy Irlandczyk, zaatakował na RAW mistrza IC Daniela Bryana i Dolpha Zigglera. Na Smackdown zmierzył się z Bryanem i przy pomocy Bad News Baretta pokonał rywala.

Zapraszamy także na specjalny FelieTONIK o jego nowym wyglądzie: KLIKNIJ TUTAJ

V.Koniec Miza i Mizdowa.

Przez ostatnie tygodnie widzieliśmy rozłam tag teamu Miza i Mizdowa. W tym tygodniu przypieczętowali rozłam, kiedy Mizdow wyeliminował Miza. Na RAW, Miz zaatakował swojego dawnego dublera, a na Smackdown odwrotnie – Mizdow zaatakował Miza.

VI. Debiuty na RAW.

Jak co roku na pierwszym RAW po Wrestlemanii, odbywają się debiuty młodych gwiazd. W tym roku pojawił się Calisto i Neville. Ten pierwszy, wraz z Sin Cara i New Day pokonali Ascension i mistrzów tag team Cesaro i Tysona Kidda. Neville pokonał tymczasem Curtisa Axela.