Sheamus odpowiada WWE, John Cena projektantem nowego pasa?, Konflikt na linii McMahon-Stone Cold i wiele więcej!

» WWE zwróciło ostatnio uwagę Sheamusowi za jego zbyt brutalny styl walki. Celtycki Wojownik skomentował to na Twitterze naśmiewając się z PG Ery. Element storyline’u czy może Sheamusa rzeczywiście trochę poniosło i czekają go za to konsekwencje?

» Prawdopodobnie zmiana podcastu WWE Network na “Talk is Jericho” jest związana z konfliktem na linii Vince McMahon – Stone Cold Steve Austin. Obaj mieli w ostatnim czasie się trochę posprzeczać, co doprowadziło do tego, iż zrezygnowano z podcastów Stone Colde’a na WWE Network.

» A, skoro o podcastach mowa to jak zapowiedział Dusty Rhodes – już niebawem światło dzienne ujrzy jego nowy podcast.

» Znane są już szczegóły nowego projektu pasa U.S. Championship. Ponoć nowy tytuł będzie robiony pod zamówienie Johna Ceny, a więc obecnego posiadacza tego pasa.

» Już wkrótce oficjalna strona internetowa wwe.com przejdzie metamorfozę. Nowy wygląd strony będzie miał m.in. białe tło, a królować będą zdjęcia.

» Legenda WWE – Sika Anoa’i obchodzi dziś swoje 70 urodziny, diva NXT Charlotte – 29, natomiast Diamond Dallas Page – 59. Wszystkiego Najlepszego!

» Ostatnio informowaliśmy o zwolnieniu CJ Parkera z WWE. Jak się okazuje, zawodnik ten jest już zapowiedziany na galę federacji Combat Zone Wrestling, która odbędzie się 11 kwietnia. Nowy ring name Parkera to CJP.

» Nowy ring gear Zacka Rydera:

» Poniżej entrance video Sheamusa, Damiena Mizdowa i Neville’a:

 

 

 

» A, na koniec najnowszy odcinek The JBL & Renee Show ze Stardustem i Bad News Barrettem:

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!