Podsumowanie tygodnia w WWE & INDY 6 – 12 lutego 2017

WWE 

1. Ostateczne starcie na Wrestlemanii!

Tydzień temu na RAW Goldbergowi zostało rzucone wyzwanie. Brock Lesnar wyzwał legendę WCW do walki rewanżowej na Wrestlemanii, w tym tygodniu Bill zjawił się na czerwonej tygodniówce przyjmując wyzwanie i tym samym oficjalnie pierwszą walką na największej gali roku jest ostateczne starcie Brocka Lesnara z Goldbergiem.

2. Walka wieczoru Fastlane!

Powrót Goldberga na ostatnim RAW przerwał wypowiedz mistrza WWE Universal Kevina Owensa i Chrisa Jericho, wskutek czego panowie wdali się w słowny konflikt. Goldberg rzucił wyzwanie Owensowi na walkę o pas Universal podczas zbliżającej się gali PPV Fastlane, po tym jak Bill wpisał się na listę Jericho ten w imię swojego przyjaciela przyjął wyzwanie.

3. Ważne zwycięstwo Corbina.

Podczas ostatniej gali Smackdown doszło do starcia 4 zawodników którzy już w niedziele znajdą się w komorach eliminacji. Starcie te nieoczekiwanie wygrał Baron Corbin przypinając byłego mistrza WWE Aj Stylesa. Czy może to oznaczać jego push w przyszłości?

4. The Rock ‘n’ Roll Express w Hall of Fame! 

Na ostatniej gali RAW ogłoszono że kolejnymi członkami tegorocznego Hall of Fame został Tag Team The Rock ‘n’ Roll Express.

5. Chris Jericho zmierzy się z Samim Zaynem? 

The BMO Bradley Center za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał wideo, z którego wynika, że podczas gali PPV FastLane Chris Jericho zmierzy się z Samim Zaynem o WWE United States Championship.

INDIE  

1. Śmierć Chavo Guerrero Sr. 

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w wieku 68 lat zmarł Chavo Guerrero Sr, czyli ojciec byłego wrestlera WWE Chavo Guerrero. Senior mimo podeszłego wieku zaliczył kilka pojedynków w zeszłym roku dla takich federacji jak: All Japan Pro Wrestling oraz Tokyo Gurentai. Warto dodać, że 18 maja 2004 roku został on WWE Cruiserweight Championem, a tytuł dzierżył przez 28 dni.

2. Udział Ricardo Rodrigueza w strzelaninie! 

Były WWE Superstar Ricardo Rodriguez we wtorek brał udział w nieprzyjemnym incydencie. Sam zawodnik za pośrednictwem Twittera poinformował, że w trakcie jazdy ktoś oddał kilka strzałów w tylnią szybę jego samochodu, ale na szczęście wrestlerowi nic się nie stało.

3. Sonjay Dutt wkrótce w WWE? 

Jakiś czas temu w WWE Performance Center pojawił się Sonjay Dutt, który jest rozchwytywany przez różne federacje w tym WWE. Wydaje się, że tylko kwestią czasu jest podpisanie przez niego kontraktu z największą federacją na świecie.

4. Jeff Jarrett ponownie w TNA! 

Jeff Jarrett zastąpił Johna Gaburicka w TNA przez co stał się jedną z ważniejszych osób w tej federacji. Warto dodać, że Jeff posiada własną federację Global Force Wrestling, która niestety mimo niesamowitej zapowiedzi średnio prosperuje.

5. Współpraca TNA z NOAH. 

W tym tygodniu federacja Total Nonstop Action ogłosiła, że nawiązała współpracę z japońską federacją NOAH Pro Wrestling.

Autorzy: Paweł Skowron & Mateusz Polak