Podsumowanie tygodnia w świecie wrestlingu 23.04.2017 – 30.04.2017

Zapraszamy do czytania podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w świecie wrestlingu.

1. Nowi pretendenci do pasów Tag team!

Na Smackdown byliśmy świadkami beat the clock challange w którym wzięły udział wszystkie tag teamy znajdujące się na niebieskiej tygodniówce. Wyzwanie te wygrali team Breezango, nieoczekiwanie zwyciężyli oni walkę z The Assension i zyskali tym samym miano pretendentów do pasów Tag team będących w posiadaniu braci Uso.

2. Kobiecy sojusz na Smackdown!

Podczas main eventu Smackown byliśmy świadkami walki o pas kobiet między Naomi a Charlotte. Nieoczekiwanie walka została przerwana przez atak Nataly, Taminy i Carmeli. Atak może zwiastować narodzenie się nowego sojuszu wśród dywizji kobiet, jednak jaki on ma cel?

3. Kradzież pasa WWE!

Jinder Mahal z tygodnia na tydzień zmienił się z jobbera w pretendenta do pasu WWE. Jinder na ostatniej tygodniówce postanowił wypowiedzieć parę słów w stronę mistrza. Spotkanie panów zakończyło się brawlem w który wmieszali się po raz kolejny bracia Shira pomagając pretendentowi. Mahal jako trofeum z tego starcia zabrał pas WWE wraz ze sobą.

4. Ostatnia walka Hardys na scenie niezależnej.

WWE RAW Tag Team Champions The Hardy Boyz pojawili się w Bristol w stanie Tennessee t po to, aby wziąć udział w ostatniej walce na scenie niezależnej w federacji Pro Wrestling South, po tej walce bracia Hardy będą pojawiali się jedynie w WWE. 

1. Powrót Lucha Underground!

Federacja Lucha Underground poinformowała o tym, że 31 maja do stacji El Ray Network powróci ich program.

2. Poważna kontuzja Darby’ego Allina!

Podczas zeszłotygodniowego eventu EVOLVE 82 poważnego urazu nabawił się Darby Allin, który po ataku łopatą ze strony Ethana Page’a doznał: rozcięcia skóry oraz mięśnia w prawej ręce, złamanie łokcia oraz połamania kości w tych okolicach. Mimo wszystko zawodnik chciał kontynuować pojedynek jednak stan zdrowia mu na to nie pozwolił. Allin wkrótce podda się operacji.

3. Eddie Edwards powraca.

Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że Eddie Edwards pomyślnie przeszedł operację związaną z wyeliminowaniem jego problemów z kolanem. W zeszłym tygodniu Eddie Edwards wziął udział w tapingach Impact Wrestling jednak nabawił się groźnego urazu przez, który będzie pauzował na szczęście nie tak długo jak tego się wcześniej spodziewano.

autor: Paweł Skowron