Plany dotyczące feudu Nakamury z Jinderem Mahalem, TJP kontuzjowany?, Pagano wkrótce w Global Force Wrestling, Emma o swojej przygodzie z wrestlingiem

» Według najnowszych informacji na gali WWE Hell in a Cell z udziałem gwiazd rosteru SmackDown Live dojdzie do zmiany posiadacza mistrzostwa WWE. Obecny mistrz Jinder Mahal prawdopodobnie straci swój tytuł w starciu z Shinsuke Nakamurą, jednak te plany mogą szybko ulec zmianie, ponieważ oficjele WWE chcieliby aby zawodnik rodem z Kanady potrzymał tytuł WWE jeszcze przez kilka miesięcy dzięki czemu będzie mógł rozpocząć feud z Johnem Ceną, który zakończy się na gali Royal Rumble bądź WrestleManii 34, gdzie to 16-krotny mistrz stanie się 17-krotnym posiadaczem wyróżnienia.

» Podczas najnowszego odcinka tygodniówki WWE 205 Live dowiedzieliśmy się, że były WWE Cruiserweight Champion TJP nie nabawił się kontuzji i była to tylko i wyłącznie część storyline’u, dzięki czemu uniknął starcia z Richem Swannem.

» Federacja Global Force Wrestling za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że wkrótce na Impact TV pojawi się jedna z największych gwiazd federacji AAA, czyli Pagano, który był uczestnikiem zeszłorocznej walki wieczoru na gali TripleManii:

» WWE Women Emma udzieliła wywiadu dla News Hub NZ, w którym wypowiedziała się na temat swojej przygody z wrestlingiem:

”Ja po prostu zakochałam się w wrestlingu. Pamiętam, że jako dziecko chciałam spróbować swoich sił w tym sporcie jednak nie wiedziałam jak się mam za to zabrać, gdzie zacząć. Na szczęście udało mi się znaleźć niezależną szkołę, gdzie nauczyłam się swojego obecnego fachu i stamtąd zostałam ściągnięta przez federację WWE, w której obecnie się znajduje”.