Plany dotyczące Div na WrestleManii, Uczestnicy Battle Royal, Materiały z Hall of Fame

  • Zaczniemy od luźniejszego tematu. Snoop Dogg, nowowprowadzony WWE Hall of Famer wykorzystał okazję, że znajdował się na głównej scenie do zrobienia sobie … selfie!  W tle ujrzeć możemy wiele gwiazd WWE, z Triple H’em i Stephanie McMahon na czele.

  • WWE planowało powrócić do nazwy  Women’s Championship w poniedziałek na RAW. Jednak WWE Champion i Women’s Champion mają się pojawić w poniedziałkowy poranek w programie “Today” na NBC. W takim wypadku istnieje duża szansa, że zmiana nazwy tytułu nastąpi dziś na WrestleManii. Pas będzie broniony przez Charlotte przeciwko Sasha’y Banks i Becky Lynch.
  • Prawdopodobna jest także nieobecność Marka Henry’ego w Andre The Giant Memorial Battle Royal match’u, który również odbędzie się podczas głównej części dzisiejszej WrestleManii. Najnowsza grafika prezentująca to starcie nie zawiera World’s Strongest Man’a. Znajduje sie na niej 15 zawodników, a więc jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Plotki mówią, że zobaczymy przynajmniej jedną niespodziewaną gwiazdę podczas tego starcia, a wśród wspominanych nazwisk pojawiają się Baron Corbin oraz Tommy Dreamer.  Poniżej ta grafika:

CfF59DqUYAAUNrS

  • Poniżej video z oficjalnego kanału WWE przedstawiające momenty, w których Triple H i Vince McMahon wręczają nowowprowadzonym Hall of Famer’om ich pierścienie:

  • Na koniec jako mała ciekawostka, zdjęcie “zszokowanego człowieka”, który zasłynął po ujęciu kamery właśnie na niego, po porażce Undertakera przeciwko Brock’owi Lesnar’owi na WrestleManii XXX. Tym razem panowie zamienili się rolami: