Kane i Triple H za Romana Reignsa, Znamy główny powód odejścia Emmy z WWE, MJ Jenkins zwolniona przez Impact Wrestling, KC Spinelli na tapingach Impact TV

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że miejsce Romana Reignsa podczas tournee WWE po Wielkiej Brytanii zajmie Kane, który będzie mierzył się z Braunem Strowmanem, a także tworzył drużynę z The Shield o czym może świadczyć zapowiedziany pojedynek na nadchodzące wydarzenie. Warto dodać, że miejsce Romana zostało także zastąpione przez WWE COO Triple H o czym wspominaliśmy w poprzednich newsach.

» Justin Barrasso ze Sports Illustrated poinformował o tym, że głównym powodem zwolnienia Emmy przez WWE był konflikt w jaki wdała się zawodniczka przez co coraz częściej otrzymywała tak zwany heat ze strony ważnych osób w federacji. Emma zyskała wrogów po przez wpisy jakie pojawiały się na jej profilu na Twitterze dotyczące statusu w WWE. Emma jest kolejną osobą po Neville’u i Jimmym Jacobsie, która pożegnała się z federacją. Warto także dodać, że decyzję dotyczącą zwolnienia Summer Rae oraz Darrena Younga podjął sam Vince McMahon w celu zmniejszenia budżetu dostępnego na płace dla gwiazd wrestlingu.

» Wygląda na to, że dodatkowo oprócz byłej Knockouts Champion organizacje Global Force Wrestling opuściła też młoda nowicjuszka MJ Jenkins, która pojawiła się na nagraniach gal Impact w marcu oraz wzięła udział w gali Knockouts Knockdown, a wiadomość o jej odejściu podaje strona Squared Circle Sirens. Więcej informacji znajdziecie pod tym Linkiem.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w przyszłym tygodniu odbędą się kolejne tapingi Impact Wrestling TV podczas, których pojawi się KC Spinelli. Zawodniczkę tą możecie kojarzyć z występów w takich federacjach jak: Big Time Wrestling oraz Shimmer.