Paul Heyman o Sabu, John Cena o Rollinsie, Nowy ring announcer NXT, Zack Ryder obecny podczas operacji Emmy i wiele więcej…

» Paul Heyman wypowiedział się ostatnio na temat byłego WWE Superstar Sabu. Heyman mówił, że wciąż pamięta czasy kiedy Sabu był najlepszym wrestlerem w całej organizacji, wtedy „nie było na niego mocnego”.

» John Cena z kolei wypowiedział się ostatnio na temat rehabilitacji Setha Rollins’a:

Seth jest bardzo mocno skoncentrowany na powrocie, w zasadzie jest już gotowy, jednak wciąż musi ćwiczyć by być gotowym w 100%”

» Kevin Owens zamieścił ostatnio tweet, o tym, że dokładnie rok temu zadebiutował na RAW, i że ten rok był dla niego niesamowicie udany. Mówił także o tym, że zrobi wszystko by 2 rok był dla niego jeszcze lepszy.

» NXT ogłosiło ostatnio zatrudnienie nowego ring announcera – Alexa Reyesa. Alex występował wcześniej, jako ring annoncer jedynie w live eventach NXT.

» Zack Ryder ogłosił, że nie będzie obecny w WWE, ponieważ leci by towarzyszyć swojej dziewczynie Emmie w operacji.

» Zanotowano, że kanał WWE na YouTubie był drugim najchętniej oglądanym kanale YouTube w kwietniu.

» Stephanie McMahon poprosiła Mattela o wykonanie woskowej rzeźby Elijaha „Draxa Shadowa” Mainvilla, który w ubiegłym roku był obecny na RAW w segmencie z Stephanie, Triple H, oraz Stardustem. Fani WWE zbierali pieniądze na operację dla Elijaha, która ma raka.  Poniżej możecie zobaczyć to video:

https://youtu.be/F5kKDZYVNKM