Brock Lesnar pokonuje Luke’a Harpera i Bray’a Wyatta w Handicap Matchu, Iron Man Match na live evencie, Trening Shane’a McMahona, Pierwszy w historii MZW – Lumberjack Match i wiele więcej!

» Wczorajszego wieczora w Montrealu miejsce miała walka Brocka Lesnara z Lukiem Harperem i Bray’em Wyattem w Hadicap Matchu. Pojedynek wygrał Lesnar, jednak warto zaznaczyć, że Bray nie miał nawet okazji wejść za liny i zmienić się z Harperem. Sytuacja zmieni się dzisiaj, gdy w Toronto, Brock Lesnar ponownie znajdzie się w ringu WWE. Tym razem będzie to gala Roadblock i starcie jeden na jednego z Bray’em Wyattem. Całą kartę walk możecie zobaczyć poniżej:

WWE World Heavyweight Title Match
Dean Ambrose vs. Triple H (c)

WWE Divas Title Match
Natalya vs. Charlotte (c)

WWE Tag Team Title Match
Sheamus & King Barrett vs. The New Day (c)

WWE NXT Tag Team Title Match
Enzo Amore & Colin Cassady vs. Dash & Dawson (c)

» Oprócz gali Roadblock emitowanej na WWE Network dziś odbywa się także live event w Atlantic City. Co ciekawe na wspomniany event reklamowy jest 30-minutowy Iron Man Match pomiędzy Kevinem Owensem, a AJ Stylesem o pas Interkontynentalny. Co wy na to? 😉 Oprócz tego pojedynku, fani zobaczą także w akcji takich zawodników jak Big Show, Kane, Ryback, Kalisto, Alberto Del Rio, Braun Strowman, Rusev, Sasha Banks oraz Becky Lynch.

» Vince McMahon, Stephanie McMahon oraz Triple H zapowiadani są na Monday Night RAW 11 kwietnia (tydzień po WrestleManii 32). Swoją obecnością mają także zaszczycić na RAW 25 kwietnia, 2 maja, 9 maja oraz 23 maja. Wygląda to ciekawie, zważywszy ze względu na to, iż Shane McMahon nie jest zapowiadany na żadną galę po WrestleManii.

» Co do Shane’a, to poniżej możecie zobaczyć jak przygotowuje się do walki z Undertakerem trenując wysokie kopnięcia z kolana. Robi wrażenie 😉

» Tak zaś prezentują się nowe t-shirty Romana Reignsa, który jest już do kupienia w WWE Shop:

» W Columbos została stworzona petycja, która nakazuje postawienie pomnika Macho Mana Randy’ego Savage’a. Petycja ma obecnie 3,500 podpisów, a żeby ruszyć z tematem, potrzeba ich 5,000.

» Gwiazda NXT – Hideo Itami obchodzi dziś swoje 35 urodziny. Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia! 😉

» A, na koniec zapraszamy wszystkich mieszkańców Głuchołaz jak i pobliskich miejscowości na dzisiejszy pokaz Maniac Zone Wrestling, który odbędzie się tradycyjnie w Hali GOSiR. Show rozpocznie się od godz. 14:30, a walki jakie na nim zobaczymy to starcia Shadowa z Asmundem oraz Jędrusia Bułecki z Kripto. ‘Daniem głównym’ będzie pojedynek o pas mistrzowski MZW pomiędzy Justinem Joy’em, a Red Thunderem. Będzie to pierwszy w historii MZW – Lumberjack Match. Serdecznie zapraszamy!