WrestleMania powróci na Florydę?, Nowy wygląd strony internetowej WWE, Balor i Aries na live eventach NXT, Karl Anderson żegna się z fanami NJPW i wiele więcej!

» Jim Varsallone z The Miami Herald przekazał ostatnio dość istotną informację odnośnie WrestleManii. Otóż zdradził on, że mają już oferty związane z WrestleManią 33 w roku 2017 i WrestleManią 34 w roku 2018. Gale miałyby odbyć się na Florydzie (prawdopodobnie Orlando).

» Oficjalna strona internetowa WWE zmieniła kilka dni temu swój (wygląd). Nową stronę można sprawdzić klikając w ten link.

» Tymczasem WWE Network dodało do swojej bazy odcinki ECW z TNN. Program nadawany był w latach 1999-2000.

» Mistrz NXT – Finn Balor powrócił do akcji na czwartkowym live evencie w Filadelfii. Przypomnijmy, że zawodnik pauzował chwilę czasu z powodu skręcenia kostki. Fani zauważyli, że Balor był w takiej formie jakby “nigdy nas nie opuścił”. Warto przy tym wspomnieć, że na live eventach NXT pracuje już także zakontraktowany niedawno Austin Aries, który chociażby na wczorajszej gali w Asbury Park pokonał Eliasa Samsona.

» TNA ogłosiło, że przedłużyło swój kontakt z Shane Helmsem.

“Shane jest integralną częścią działalności za kulisami IMPACT Wrestling i cieszymy się, że będzie on z nami w nadchodzących latach.” – powiedział John Gaburick.

» Najnowsze doniesienia mówią, że Karl Anderson pożegnał się już z New Japan Pro Wrestling i jest gotowy na przygodę w WWE. Anderson powiedział ponoć fanom, że będzie chciał wrócić, ale najpierw musi dowiedzieć się kim jest. Wkrótce do Andersona przyłączyć ma się także Doc Gallows.

» Na ostatniej gali Bellator 149 na trybunach pojawiło się kilku celebrytów… Byli to m.in. Mike Tyson, Booker T oraz Kurt Angle.

 

Uwaga!

Portal MyWrestling poszukuje nowych newsmanów! Konieczna znajomość języka angielskiego! Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://mywrestling.com.pl/nabor-na-nowych-newsmanow/