Paul Heyman nie wystąpi na Greatest Royal Rumble, Ważne oświadczenie Chada Gable’a na RAW, Sheamus o debiucie na SmackDown

» Paul Heyman nie pojawi się podczas piątkowego eventu WWE Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej – podaje PWInsider.com. Na obecną chwilę nie wiemy nic więcej w tej sprawie. W związku z nieobecności Paula Heymana na GRR, WWE Universal Champion Brock Lesnar nie będzie mógł na niego liczyć w steel cage matchu z Romanem Reignsem.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Chad Gable niespodziewanie pokonał Jindera Mahala. W poniższym materiale wideo Chad stwierdził, że zdecydował się przejść na RAW, ponieważ chce walczyć z najlepszymi i to właśnie robi. Następnie dodał, że w starciu z Jinderem Mahalem wykonał dobrze swoją robotę, ponieważ zawsze znajdzie sposób, aby odnieść zwycięstwo i znaleźć się na szczycie RAW:

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live w ringu pojawią się członkowie The Bar(Cesaro oraz Sheamus) Celtycki wojownik za pośrednictwem Twittera opublikował następujący wpis, w celu zainspirowania swojego debiutu na niebieskiej tygodniówce: