Uwaga na Spoilery! Znana data powrotu Romana Reignsa, Powrót zawodnika na RAW, Aktualizacja dotycząca komisarz RAW, Cesaro zadowolony ze współpracy z Sheamusem

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że Roman Reigns powróci do TV 13 listopada na RAW, które odbędzie się w Atlancie. Warto dodać, że Roman nie weźmie udziału w tournee WWE po Europie, a jego miejsce zastąpi WWE COO Triple H.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW pojawił się Bo Dallas, który jednak nie mógł wystąpić w ringu, ponieważ jego stan zdrowia nie został jeszcze określony przez służby medyczne WWE jednak wszystko jest na dobrej drodze. Oprócz Bo na czerwonej tygodniówce także pojawił się Bray Wyatt.

» Portal internetowy Squared Circle Sirens poinformował o powrocie komisarz Stephanie McMahon na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW. Steph podczas segmentu otwierającego RAW ogłosiła, że aktualny Generalny Manager Kurt Angle będzie kapitanem czerwonej drużyny, która na gali Survivor Series zmierzy się z drużyną SmackDown.

» WWE RAW Superstar Cesaro udzielił wywiadu dla Baltimore Sun, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Sheamusem:

”Cieszę się z możliwości współpracy z Sheamusem, ponieważ sprawia mi to dużo frajdy. Ponad rok temu miałem okazję walczyć z tym zawodnikiem i nienawiść do nas siebie samych pozwoliła nam na podjęcie współpracy jako drużyna dzięki czemu stoczyliśmy kilka bardzo dobrych pojedynków z The New Day, The Club, Enzo Amore i Big Cassem oraz The Hardys aż po samych The Shield. Staramy się nikogo nie naśladować po prostu być sobą, gdyż jesteśmy THE BAR”.