Paige o zwolnieniu Summer Rae, Alexa Bliss i Big Cass na Ringside Fest, Peyton Royce o kontrowersyjnym wpisie Lio Rusha, Frustracja Laurel Van Ness

» WWE Women Paige za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat zwolnienia Summer Rae przez WWE:

”Kocham @RealSummerWWE. Była dla mnie miła od pierwszego dnia. Ona jest piękna zarówno wewnątrz jak i zewnątrz #thankyousummer https://t.co/rAPOVohHxK”.

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss oraz Big Cass pojawili się w dniu dzisiejszym na Ringside Fest, gdzie młodzi fani mogli sobie zrobić zdjęcia z wyżej wymienionymi gwiazdami:

» WWE NXT Women Peyton Royce za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat kontrowersyjnego wpisu ze strony Lio Rusha na temat zwolnienia Emmy przez WWE:

» Gwiazda dywizji Knockouts Laurel Van Ness podczas wywiadu z Metro wyjawiła, że bardzo nie lubi, kiedy fani skandują jakieś seksistowskie okrzyki podczas jej pojedynków oraz, jak krzyczą imię jej chłopaka. Rzecz jasna Laurel obecnie spotyka się z zawodnikiem WWE Zackiem Ryderem.

„Jedno doświadczenie, które pamiętam wydarzyło się w Vancouver, kiedy walczyłam z Nicole Matthews. Byłam wtedy nowicjuszką i kilku pijanych fanów powiedziało parę nieodpowiednich komentarzy. Kiedy walczyłyśmy, to Nicole zatrzymała się i powiedziała coś do nich. Podziałało, przestali gadać głupoty. Jest cienka linia pomiędzy pozwoleniem, aby to do ciebie poszło, a nie zrobieniem nic. Nie uważam, żeby krzyczenie takich rzeczy w stronę kobiety było stosowne, zwłaszcza że jest to nasze miejsce pracy i staramy się was zabawić”.

Aby przeczytać więcej wystarczy kliknąć w ten LINK.