Co było powodem pushu Otisa? - Czy zostanie mistrzem?, Kolejne doniesienia w sprawie Heavy Machinery

Otis porównywany do Dusty’ego Rhodesa, Matt Hardy zamierza pracować w AEW oraz NJPW?

» Otis jest jednocześnie bardzo wyjątkową i specyficzną osobą. Ma wielkie poparcie ze strony prezesa WWE, dzięki czemu jego postać jest mocno promowana. Podczas rozmowy z Sportskeeda posiadacz walizki Money in the Bank stwierdził, że jest zaszczycony, kiedy słyszy komentarze na swój temat porównujące go do Dusty’ego Rhodesa.

Na świecie jest tylko jeden Dusty Rhodes. Nie słyszałem zbyt wielu komentarzy na nasz temat, ale mogę powiedzieć, że jesteśmy dużymi, mięsistymi facetami. Przystojni, grubi mężczyźni. To zaszczyt. Jest jednym z najlepszych wykonawców wszechczasów, Dusty Rhodes. Oglądam jego występy tylko, po to aby zobaczyć, jak pracuje przed kamerą. On jest niesamowity.

Otis nie słyszy zbyt często porównań do Dusty’ego, ponieważ nazwisko Rhodes od jakiegoś czasu jest tematem taboo na zapleczu WWE.

» Matt Hardy podpisał pełnoetatowy kontrakt z firmą All Elite Wrestling. Wiele wskazuje na, to iż “Broken” będzie mógł pracować poza Stanami Zjednoczonymi tak, jak Chris Jericho oraz Jon Moxley. Ta dwójka regularnie pojawia się w New Japan Pro Wrestling. Podczas wywiadu dla Wrestling INC, Matt wyjawił, co powiedział prezesowi AEW o możliwej współpracy z NJPW. Matt przyznał, że nie wydaje mu się, aby jego ciało mogło konkurować w pełnym wymiarze czasowym dla AEW jednocześnie występując w NJPW. Jeżeli Matt pojawi się w japońskiej federacji, to na pewno swój pojedynek stoczy podczas Wrestle Kingdom.

Mógłym pojawić się w New Japan Pro Wrestling, gdyby to miało sens. W rozmowie z Tonym powiedziałem, że gdybym mógł wystąpić w NJPW, to być może zainteresowałbym się taką ofertą. Nie chciałbym jednak jechać do Japonii i pracować w niepełnym wymiarze czasowym. Nie wydaje mi się, aby moje ciało mogło sobie poradzić z tak dużym obciążeniem oraz podróżowaniem. Bardzo się cieszę, że w AEW robię, to tylko przez jeden dzień. W AEW panuje tyle swobody twórczej, że aż tylko czekam na moment, kiedy wszystko wróci do normy.