Oświadczenie Johnny’ego Gargano w kwestii dalszej kariery

Johnny Gargano chce w najbliższym czasie wrócić do pracy w ringu. Nie wiadomo gdzie dokładnie były wrestler WWE będzie występował, choć od razu łączy się go z All Elite Wrestling. 

7 grudnia w trakcie epizodu NXT, Gargano wygłosił pożegnalną mowę, mówiąc, że nie jest pewien, co będzie z nim dalej, ponieważ jego kontrakt wygasł. Johnny wiele razy mówił, że weźmie wolne, aby być z rodziną, zauważając, że był tam na każdym etapie ciąży z Candice LeRae i chciał nadal tam być, gdy przygotowywała się do porodu w lutym. Chciał też spędzić jak najwięcej czasu z rodziną po urodzeniu dziecka.

LeRae i Gargano powitali na świecie małego Quilla 18 lutego. Teraz Johnny Gargano szuka potencjalnych miejsc pracy, publikując na Twitterze swojego e-maila, na którego można wysyłać do niego zapytania w sprawie ewentualnych bookingów.

Jak donosi Fightful Select, Gargano miał kontakt z niektórymi osobami z AEW, ale nie słyszano, czy były jakieś formalne rozmowy lub negocjacje dotyczące przejścia byłego mistrza NXT i NXT North American do federacji Tony’ego Khana.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl