Johnny Gargano wypowiada się na temat swojej przerwy od pro wrestlingu

Johnny Gargano wierzy, że jego nieobecność sprawia, że ​​serce staje się lepsze. I to jest jeden z powodów, dla których nie spieszy się z podjęciem decyzji o kolejnym kroku w swojej karierze w profesjonalnym wrestlingu.

Gargano jest obecnie wolnym agentem od czasu, gdy jego kontrakt z WWE wygasł pod koniec ubiegłego roku. Mówi, że poświęca teraz dużo czasu, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

“Żyjemy w czasach, w których wszystko jest komentowane w mediach społecznościowych – gdy coś zrobisz, masz walkę lub zrobisz promo, zwłaszcza jeśli występujesz na żywo w telewizji, taka jest natura socialach mediów, zwłaszcza w dobie COVID-19”.

“Szczególnie nie występując przed publicznością, wszyscy musieliśmy się zastanawiać – co zadziałało, co nie zadziałało? Co ludzie lubią? Czego ludzie nie lubią?”.

“Media społecznościowe są niestety bardzo często negatywne. Wiem, że ludzie powiedzą, że jesteś na ustach opinii publicznej, musisz mieć grubą skórę, musisz to wszystko ogarnąć. Całkowicie się z tym zgadzam i każdy ma prawo do swoich opinii, ale bywa tak, że możesz takie rzeczy przyjąć do siebie i zacznie cię to obciążać, zacznie cię boleć oraz sprawiać, że zaczniesz kwestionować siebie lub rzeczy, które robisz”.

Johnny Gargano ma jeszcze jeden ważny powód, by zrobić sobie przerwę od profesjonalnego wrestlingu. On i jego żona Candice LeRae spodziewają się narodzin pierwszego dziecka.

“Chciałem się całkowicie odciąć od tego wszystkiego i odświeżyć siebie, a zwłaszcza w obliczu zbliżających się narodzin dziecka, chciałem być w najlepszej możliwej formie psychicznej – nie tylko dla Candice, ale także dla naszego dziecka”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl