Oficjalny plakat SummerSlam 2018 – Gdzie gwiazdy SmackDown?, Dark match po WWE 205 Live, Keith Lee przejdzie do głównego rosteru

» Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat sierpniowej gali WWE PPV SummerSlam. Na plakacie znajdują się WWE Universal Champion Brock Lesnar, RAW Womens’ Champion Alexa Bliss, Roman Reigns oraz Ronda Rousey. Co ciekawe nie ma na nim ani jednego członka niebieskiego brandu SmackDown.

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE 205 Live w Evansville odbył się dark match, w którym Daniel Bryan, Jeff Hardy oraz WWE Champion AJ Styles pokonali Sheamusa, Cesaro oraz WWE United States Championa Shinsuke Nakamurę. Face’owie pokonali rywali w momencie, kiedy mistrz przypiął członka The Bar po wykonaniu Styles Clash.

» Podobno pobyt Keitha Lee w WWE NXT może potrwać bardzo krótko, ponieważ oficjele WWE mają plany związane z jego przenosinami do głównego rosteru. Lee w ostatnim czasie zadebiutował podczas tapingów telewizyjnych NXT w Full Sail University, a jego rywalem był Marcel Barthel. Joseph Peisech z No Holds Barred twierdzi, że WWE chce go jak najszybciej przenieść do głównego rosteru zważywszy na jego niesamowite umiejętności.