Czy The Bar zdobędą mistrzostwo na Hell in a Cell?, Dark match po WWE 205 Live, Nowa drużyna na SmackDown Live

» W tym tygodniu na SmackDown Live członkowie The Bar pokonali The Colons oraz Luke’a Gallowsa i Karla Andersona, dzięki czemu awansowali do drugiej rundy mini-turnieju, który wyłoni pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown Live na PPV Hell in a Cell. Z pewnością The Bar z uwagą będą przyglądać się przyszłotygodniowemu triple threat matchu z udziałem the SAniTY, The Usos oraz Rusev Day. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton rozmawiała z Cesaro oraz Sheamusem. Panowie świętowali swoje zwycięstwo czekając na zdobycie tytułów mistrzowskich SmackDown Tag Team na Hell in a Cell:

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE 205 Live w Toronto odbył się dark tag team match, w którym Jeff Hardy i WWE Champion AJ Styles pokonali Samoa Joe oraz Randy’ego Ortona. Do zwycięstwa doszło w momencie, kiedy Styles wykonał Phenomenal Forearm na Joe oraz go przypiął.

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka WWE SmackDown w Toronto odbył się dark match, w którym R’Truth razem z Tye Dillingerem poradzili sobie w starciu z The SAniTY. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy zwycięzcy wkrótce będą pojawiać się razem w telewizji jako drużyna, ale oficjele WWE chcą ich przetestować.