Nowy pojedynek na galę PPV NWA, Nowy pretendent do pasa mistrzowskiego MLW, dywizja kobiet AEW z potężnym wzmocnieniem

» Trevor Murdoch wyzwał NWA Championa Nicka Aldisa do pojedynku tytuł vs. kariera na galę NWA 73 Anniversary w St. Louis. Podczas sobotniego Gathering II event, Aldis skutecznie obronił NWA Worlds Championship przeciwko Murdochowi. Podczas PPV ma powrócić także Mickie James. Jej przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony.
NWA 73rd Anniversary odbędzie się 29 sierpnia.

Poniżej prezentujemy uaktualnioną kartę walk:

* NWA Worlds Champion Nick Aldis (c) vs. Trevor Murdoch (Title vs. Career Match)

* Mickie James vs. TBA

» MLW National Openweight Champion Alex Hammerstone jest teraz nowym pretendentem nr 1 do MLW World Heavyweight Championship po zapewnieniu sobie zwycięstwa nad 39 innymi zawodnikami podczas gali MLW Battle Riot III. Hammerstone będzie miał teraz okazję zmierzyć się o główny tytuł, który obecnie posiada Jacob Fatu. Obecnie Fatu posiada rangę najdłuższego World Heavyweight Championa w historii z ponad 749-dniowym panowaniem. Tytuł zdobył w Kings of Colosseum w 2019 roku. Z kolei Hammerstone jest inauguracyjnym mistrzem National Openweight. Podobnie jak Fatu, tytuł ten dzierży od prawie dwóch lat.

» Dywizja kobiet w AEW ma dostać nowy zastrzyk energii. Gwiazda AEW i legenda japońskiego wrestlingu Emi Sakura ogłosiła na Twitterze, że wraca do USA z biletem w jedną stronę, co oznacza, że podjęła decyzję o dołączeniu do AEW na pełny etat.

Zdecydowałam się pojechać do Ameryki z biletem w jedną stronę. Proszę czekać na to, co od teraz stanie się z ChocoPro. Jesteśmy ChocoPro i lubimy wyzwania. Teraz AEW Women’s Division, lepiej bądźcie gotowe. Emi Sakura patrzy na górę, a Britt Baker wygląda bardzo interesująco.

Sakura podpisała kontrakt z AEW w 2019 roku i rywalizowała na inauguracyjnym wydarzeniu AEW Double or Nothing, łącząc się z Aja Kong i Yuka Sakazaki, aby zmierzyć się z Hikaru Shida, Riho i Ryo Mizunami w przegranym walce. Dzieliła czas między AEW i Japonię do czasu uderzenia pandemii COVID-19 w marcu 2020 roku.