Nowi mistrzowie po TLC? – Zaktualizowana karta PPV, Zmiana planów względem Charlotte i Andrade, Materiał z ataku na Priesta

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na gali PPV TLC odbędzie się starcie z udziałem The Hurt Business (Shelton Benjamin i Cedric Alexander) vs RAW Tag Team Champions Kofi Kingston i Xavier Woods z The New Day.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, Kingston i Woods dwukrotnie bronili tytułów mistrzowskich z wyżej wspomnianymi pretendentami. Jednak w ostatnim czasie Alexander pokonał zarówno Kofiego, jak i Xaviera, dzięki czemu po raz trzeci zapewnił szansę The Hurt Business na zdobycie tytułów mistrzowskich RAW Tag Team.

Gala TLC odbędzie się 20 grudnia w Tropicana Field (ThunderDome) na Florydzie. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na wspomniane wydarzenie:

TLC Match o WWE Universal Title
Kevin Owens vs. Roman Reigns /z Paul Heyman (c)

TLC Match o WWE Title
AJ Styles / z Omos vs. Drew McIntyre (c)

SmackDown Women’s Title Match
Carmella vs. Sasha Banks (c)

WWE Women’s Tag Team Titles Match
RAW Women’s Champion Asuka i Lana vs. Nia Jax i Shayna Baszler (c)

RAW Tag Team Titles Match
Cedric Alexander i Shelton Benjamin vs. Kofi Kingston i Xavier Woods (c)

Single Match
“The Fiend” Bray Wyatt /z Alexa Bliss vs. Randy Orton

» W czerwcu pojawiła się informacja dotycząca dłuższej przerwy Charlotte Flair. W tym okresie spekulowano, iż wrestlerka będzie mogła powrócić do WWE w okolicach Royal Rumble. ITRWrestling.com informuje, że oficjele WWE dyskutowali na temat połączenia Andrade z Charlotte, jednak wydaje się, że takie wstępne plany zostały rozwiane. Mało prawdopodobne wydaje się połączenie wspomnianej dwójki, gdyż była mistrzyni kobiet chciała znać plany przed powrotem do ringu. Jeśli chodzi o Andrade, to w ubiegłym tygodniu poinformował, że zamierza odbudować swoją pozycję w WWE, co mogłoby wiązać się z jego powrotem do NXT.
Charlotte Flair po raz ostatni w telewizji WWE pojawiła się 22 czerwca na RAW, gdzie doznała storyline’owej kontuzji obojczyka.

» Na WWE Network zamieszczony został ekskluzywny materiał przedstawiający kontuzjowanego Damiana Priesta, który został zaatakowany przez Karriona Krossa.
Były WWE NXT Champion po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się 23 sierpnia, gdzie na NXT TakeOver XXX pokonał Keitha Lee zdobywając tytuł mistrzowski. Niestety w wyniku kontuzji Karrion zrzekł się mistrzostwa i po 3 miesiącach powrócił do ringu.