Meiko Satomura twórcą krwawego segmentu w NXT?, Bianca Belair chce wygrać Royal Rumble 2021

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT kontynuowana była mroczna historia z udziałem Boa i Xia Li. WWE określiło, to nagranie jako tajemniczą i brutalną karę dla Boa i Li. Ilość nieocenzurowanej krwi była gorącym tematem dyskusji fanów w mediach społecznościowych.

W nagraniu możemy dostrzec tajemniczą kobietę w kapturze, której tożsamość nie została ujawniona. Według spekulacji wkrótce dowiemy się, że legenda japońskiego wrestlingu Meiko Satomura jest twórcą morderczego treningu. Jak wiadomo, Meiko została zatrudniona przez WWE do pracy z brandem WWE NXT UK.

» W 2020 roku odbyło się Royal Rumble z udziałem kobiet, w którym Bianca Belair wystąpiła z numerem 2. W ringu walczyła przez 34 minuty, do momentu eliminacji przez zwyciężczynię, Charlotte Flair. WWE NXT Women niedawno udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedziała się na temat występu w przyszłorocznym Royal Rumble:

Jestem podekscytowana nadchodzącym rokiem i wiem, że będzie on wyjątkowy. Będzie, to rok Belair. Chcę zabłysnąć i się wyróżnić, a najlepiej rozpocząć to podczas Royal Rumble. Nie dowiedziałam się, czy będę częścią tego pojedynku – w ubiegłym roku aż do momentu odbycia gali. Byłam w stanie utrzymać się na ringu przez ponad 30 minut. W tym roku będzie jeszcze lepiej. Za każdym razem, kiedy wchodzę na ring, moim celem jest pokazanie, kim jestem i co robię. Chcę wygrać Royal Rumble i znaleźć drogę do WrestleManii.