Nowe segmenty dodane na NXT: Great American Bash, Drew McIntyre planuje przekonać WWE, aby przywróciło jego stary theme song, AEW dodało stypulację do pojedynku o mistrzowski pas

» W sobotę WWE potwierdziło kilka nowych segmentów na wtorkowy odcinek NXT, którego motywem przewodnim jest Great American Bash. Na początek Isaiah “Swerve” Scott i Hit Row rozpoczną świętowanie po tym jak Scott pokonał Bronsona Reeda w walce o tytuł North American. Na show zaplanowano również konfrontację Johnny’ego Gargano z NXT Championem Karrionem Krossem. 

Oto zaktualizowana karta walk:

* NXT Tag Team Titles Match
Tommaso Ciampa and Timothy Thatcher vs. MSK

* NXT Women’s Tag Team Titles Match:
Io Shirai and Zoey Stark vs. Indi Hartwell and Candice LeRae

* Million Dollar Title Match (Jeśli Knight wygra, Grimes musi zostać jego kamerdynerem):
Cameron Grimes vs. LA Knight

* Singles Match:
Adam Cole vs. Kyle O’Reilly

* NXT Champion Karrion Kross i Johnny Gargano spotkają się twarzą w twarz

* Isaiah “Swerve” Scott i Hit Row poprowadzą mistrzowskie świętowanie

» Drew McIntyre chce przywrócić swój stary theme song “Broken Dreams”, którego używał podczas swojego pierwszego runu w WWE. Były WWE Champion został o to zapytany podczas występu w podcaście Battleground. Zaśmiał się także z Sheamusa mówiąc, że ludzie nie chcą powrotu jego poprzedniego theme songu, ‘Written in my Face’. McIntyre określił go mianem “Lobster Head”.

Nie widzę, żeby ktoś pytał o ‘Lobster Head’, wszyscy pytają o Broken Freakin Dreams. Pewnego dnia ta muzyka powróci. Słyszę to pytanie cały czas. Widzę to codziennie w mediach społecznościowych.
Pewnego dnia zamierzam go zatwierdzić i mieć go na występy. Jestem pewien, że nadal mamy do niego prawa. Lepiej, żeby wszyscy w tłumie znali słowa tej piosenki, bo wyjdę tam a ludzie pytają: “Co to jest?” Zawiodę się. Wszyscy zacznijcie się uczyć słów, bo w końcu dostanę tę piosenkę a ja zapewniam, że Sheamus już nigdy nie będzie miał ‘Lobster Head’ jako swojego theme songu.

» All Elite Wrestling ogłosiło, że walka na AEW Dynamite: Road Rager o World Tag Team Championship pomiędzy mistrzami The Young Bucks oraz drużyną Penta El Zero Miedo i Eddie Kingston odbędzie się na zasadach Street Fight.

Oto co AEW ogłosiło na środową noc w Miami:

* AEW World Tag Team Championship – Street Fight
Young Bucks (Champions) vs. Penta El Zero Miedo and Eddie Kingston

* South Beach Strap Match
Cody Rhodes vs. QT Marshall

* Andrade El Idolo vs. Matt Sydal

* 6-Man Tag Match
Santana, Ortiz, and Jake Hager vs. FTR and Wardlow

* Mixed Tag Team Match
Orange Cassidy and Kris Statlander vs. The Blade and The Bunny