Nia Jax opowiada o szacunku Rondy Rousey wobec szatni WWE, Johnny Gargano wkrótce odejdzie z NXT, Naomi zmierzy się z pretendentką

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla Busted Open, w którym wypowiedziała się na temat Rondy Rousey, która musi okazać należyty szacunek w szatni:

”W naszym biznesem szacunek jest podstawą. Na pewno musi wejść do nas i mimo kontaktu wzrokowego, wielu uścisków dłoni, przedstawienia siebie będzie potrzebowała trochę czasu na integracje z nami, gdyż jesteśmy ogromną rodziną. Każdy chce mieć pewność, że outsider jest godzien wejść do naszej rodziny. W poprzednim odcinku Busted Open, Sasha Banks powiedziała, że nie ma nic dobrego do powiedzenia w tej sprawie, to niekoniecznie chciała być wredna, a raczej chciała upewnić się, że ten outsider jest godzien wstąpić do rodziny WWE”.

» W tym tygodniu podczas kolejnego odcinka WWE NXT TV odbędzie się starcie z udziałem Johnny’ego Gargano oraz Andrade ‘Cien’ Almasa. Pojedynek ten odbędzie się w stypulacji Kariera vs Tytuł. Jeśli pretendent przegra to będzie musiał rozstać się z NXT przez co w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje sugerujące jego debiut na tygodniówce WWE 205 Live:

» Na odcinku niebieskiej tygodniówki dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na SmackDown Live będziemy świadkami starcia z udziałem pretendentki do pasa mistrzowskiego kobiet SmackDown Ruby Riott, a jej rywalką będzie Naomi.