Nia Jax opowiada o kontuzjach Alexy Bliss, Gala Money in the Bank 2020 odwołana, Zmiany odnośnie tourne WWE po Europie

» WWE Women Nia Jax wypowiedziała się na temat współpracy z Alexą Bliss, która bała się porozmawiać z szefostwem WWE na temat swoich kontuzji:

Nie zamierzam wymieniać żadnych nazwisk, ale Lexie pracowała mimo iż zmagała się z wieloma licznymi urazami. Pod pewnym kątem z pewną osobą, ja nie pamiętam, aby kiedykolwiek skarżyła się na coś. Ona była bardzo zdesperowaną osobą, która chciała być częścią jakiegoś tag teamu niezależnie od konsekwencji. Nie chciała współpracować, z kimś kto się bał podjąć ryzyko. Ja byłam jedną z niewielu osób, które osobiście nie zezwoliłyby Lexie kontynuować przygodę z wrestlingiem. Musiałam udać się do szefostwa WWE, aby oni porozmawiali z nią. Na szczęście poskutkowało.

» The Royal Farms Arena z Baltimore poinformowała, że tegoroczne wydarzenie WWE PPV Money in the Bank zostało anulowane z powodu pandemii koronawirusa:

Wydarzenie WWE Money in the Bank zostało zaplanowane na niedzielę 10 maja w Baltimore – zostało odwołane. We wszystkich punktach sprzedaży uczestnicy wydarzenia mogą odzyskać zwrot pieniędzy za bilety.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Money in the Bank zostanie zorganizowane w WWE Performance Center, jednak WWE nie wydało oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

» Co roku federacja World Wrestling Entertainment organizuje tourne po Wielkiej Brytanii. Niestety z powodu pandemii koronawirusa ważne wydarzenie dla brytyjskich fanów wrestlingu zostało przesunięte na inny termin. Poniżej przedstawiamy listę wydarzeń oraz tapingu SmackDown przesuniętych na inny termin:

Glasgow, Szkocja – przeniesiony z 3 maja na 7 października
Birmingham, Anglia – przeniesiony z 5 maja na 4 października
Cardiff, Walia – przeniesiony z 6 maja na 5 października
Sheffield, Anglia – przeniesiony z 7 maja na 6 października
Londyn, Anglia – przeniesiony z 8 maja na 9 października (SmackDown na taśmie FOX)
Newcastle, Anglia – przeniesiony z 4 maja na 30 kwietnia 2021 roku