Nia Jax niezadowolona z Apollo Crewsa, Natalya zostanie mistrzynią SmackDown Women’s?, Trening Shayny Baszler w Performance Center

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy wypowiedź Nia Jax, która nie jest zadowolona z Apollo Crewsa, czyli jej tag team partnera z Mixed Match Challenge. Natomiast Titus O’Neil stwierdził, że Nia będzie kolejny członkiem Titus Worldwide przy czym zaznaczył, że jest to dla nich błogosławieństwo i już wkrótce grupa będzie na szczycie:

» Była SmackDown Women’s Champion Natalya wypowiedziała się na temat bycia częścią turnieju Women’s Royal Rumble, który odbędzie się w tym miesiącu na gali PPV Royal Rumble:

”Bycie częścią historycznego turnieju Women’s Royal Rumble Matchu pozwala wszystkim kobietą naszej federacji stanąć ze sobą w jednym ringu. Ta możliwość jest kluczowa w kolejnej ewolucji kobiet. Cieszę się, że mogę być częścią tej historii. Najlepszą rzeczą dla mnie będzie kontynuacja tradycji mojej kanadyjskiej rodziny i zwycięstwo w tym wydarzeniu dzięki czemu na WrestleManii 34 stanę się po raz kolejny mistrzynią”.

» WWE NXT Women Shayna Baszler na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zamieściła materiał wideo z treningu z zawodniczką Jessie Elaban, która w zeszłym roku podpisała kontrakt z World Wrestling Entertainment. Warto zaznaczyć, że swój pierwszy pojedynek w telewizji Shayna odbędzie w najbliższą środę, a jej rywalką będzie Dakota Kai: