NEWSY: Big Main Event na RAW? Kiedy zadebiutuje Samoa Joe w NXT? Tommy Dreamer vs Corbin, Sheamus odpowiada na pytania fanów i wiele więcej

<<<Od dzisiaj rozpoczynamy drogę do kolejnego PPV w 2015 roku, którym jest Elimination Chamber. Na Monday Night RAW pojawią się: Seth Rollins, John Cena, Roman Reigns, Dean Ambrose, Rusev, Randy Orton, Big Show, Kane oraz Sheamus.
W tym tygodniu Naomi ponownie otrzyma szansę na zdobycie WWE Divas Championship, który obecnie jest w posiadaniu Nikki Bella. John Cena po raz kolejny będzie bronił United States Championship dzisiaj na RAW, a w walce wieczoru John Cena & Roman Reigns & Randy Orton zmierzą się z Sethem Rollinsem & Big Showe i Rusevem.

<<<John Cena potwierdził po wczorajszej gali Payback, że na dzisiejszym RAW dojdzie do kolejnego Open Challenge o pas Stanów Zjednoczonych. Być może to właśnie dzisiaj poznamy jego kolejnego rywala do feudu.

<<<Na razie nie wiemy kiedy w World Wrestling Entertainment pojawi się Samoa Joe, który podpisał 2-letni kontrakt z federacją. Jednak z najnowszych doniesień wynika, że być możę pojawi się w tym tygodniu podczas gali NXT Takeover.

<<<Podczas jednego z najnowszych WWE NXT live eventów Tommy Dreamer został pokonany przez Barona Corbina.

<<<Zarówno World Wrestling Entertainment jak i Total Nonstop Action w tym roku rozpoczną kolejną podróż podróż po Europie. W listopadzie RAW oraz SmackDown zostaną nagrane w Manchesterze. Na obecną chwilę zapowiedziane gwiazdy to Randy Orton, Sheamus i Dean Ambrose.

4 listopad – Dublin, Irlandia
5 listopad – Cardiff, Walia
5 listopad – Glasgow, Szkocja
6 listopad – Londyn, Anglia
7 listopad – Leeds, Anglia
8 listopad – Birmingham, Anglia
8 listopad – Liverpool, Anglia
9 listopad – Manchester, Anglia
10 listopad – Manchester, Anglia
10 listopad – Belfast, Irlandia Północna
11 listopada – Brighton, Anglia
12 listopada – Newcastle, Anglia
13 listopada – Nottingham, Anglia
14 listopada – Minehead, Anglia

<<<Z najnowszych doniesień wyniki, że podczas niedzielnej gali PPV Payback Ryback został kontuzjowany, ponieważ Bray Wyatt źle wykonał Senton Splash.

<<<Na oficjalnej stronie World Wrestling Entertainment fani mogli głosować na byłego członka The Shield, który według nich posiada największy potencjał. Oto jak prezentują się wyniki:
Seth Rollins – 42%
Dean Ambrose – 33%
Roman Reigns – 25%

<<<Poniżej przedstawiamy zdjęcie na którym znajduje się Dolph Ziggler tuż po gali PPV Payback 2015, gdzie zmierzył się z Sheamusem:

<<<1 czerwca 2015 roku po zakończeniu WWE Monday Night RAW w sieci WWE Network zostanie wyemitowany na żywo podcast, którego gospodarzem jest Steve Austin, a jego gościem specjalnym będzie Paul Heyman.

<<<WWE Superstar Sheamus niedawno udzielił wywiadu dla Delaware Online, w którym odpowiedział na pytania fanów:

Kto był twoim bohaterem w dzieciństwie – Macho Man, Bret Hart, Ultimate Warrior. To jest moja ulubiona trójka ale jeszcze szanowałem Razora Ramona.

Jaki był twój ulubiony pojedynek, który miałeś okazję śledzić jako dziecko? – Chyba najbardziej zapadł mi w pamięci pojedynek w turnieju King of The Ring, podczas którego Bret Hart pokonał Bam Bam Bigelowa. Uwielbiam Breta chociażby z tego względu że wyróżniał się ogromną odpornością oraz determinacją, nie bał się podejmować kolejnych wyzwań. Każdy pojedynek z jego udziałem wyglądał jak pole bitwy. Napewno właśnie ten Hall of Famer odegrał znaczącą rolę w moim dzieciństwie i przyczynił się w jakimś stopniu do tego że rozpocząłem swoją karierę pro-wrestlera.

Dlaczego powróciłeś do dawnego stylu? – Dlatego, że mam dość czekania i znudziło mi się bycie dobrym Sheamusem. Posiadam w sobie więcej frustracji niż kiedykolwiek. Pracuję najciężej w całym rosterze WWE, a tacy zapaśnicy jak Dolph Ziggler czy Daniel Bryan otrzymują szansę na bycie jedną z największych gwiazd WWE. Jestem tak samo utalentowany a nawet bardziej niż oni i to właśnie mi się należy title shoot. Jestem od nich większy i wyższy dzięki czemu mogę robić takie rzeczy o których Ci wrestlerzy mogą wyłącznie pomarzyć. Nigdy nie otrzymałem kredytu zaufania od prezesa Vince’a McMahona co mnie rozzłościło i teraz daję prawdziwy upust swoich emocji. Więc nie zamierzam bezczynnie przyglądać się, idę walczyć i niszczyć swoich przeciwników 😉

Z kim chciałbyś się zmierzyć z obecnych wrestlerów w WWE? – Odpowiedź jest prosta moim rywalem mógłby być tylko Brock Lesnar, który pojawia się w federacji od czasu do czasu, ale to nie przeszkadza mu w byciu najniebezpieczniejszym wrestlerem w branży. W przeszłości chciałem prowadzić feud z The Undertakerem i tego nie otrzymałem, teraz chcę z Lesnarem i pewnie również tego nie dostanę. Brock nie wiem jak ale widzimy się na WrestleManii.

<<<Istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas nadchodzących WWE Live Eventów nowym mistrzem IC zostanie Sheamus lub to nastąpi na gali Elimination Chamber, która odbędzie się 31 maja 2015 roku.

<<<Były WWE Superstar CM Punk niedawno udzielił wywiadu dla SB Nation, w który wypowiedział się na temat rozmowy z Batistą na temat dołączenia do MMA.

”Tak oczywiście próbuję sobie przypomnieć i wydaje mi się, że niespełna rok temu odbyła się moja rozmowa z Dave’m na temat dołączenia do MMA. Przez długi czas bardzo poważnie rozważałem wszystkie możliwości dotyczące mojej kariery przez co zadawałem bardzo dziwne pytania na które tylko Dave znał odpowiedź, dlatego że w przeszłości on był w podobnej sytuacji”.

<<<Dave Meltzer z The Wrestling Observer Newsletter za pośrednictwem Twittera poinformował, że pomimo dwuletniej umowy między Total Nonstop Action a Destination America istnieje klauzula, która mówi o tym, że gdy produkt przestanie się podobać to umowa może zostać zerwana.

<<<Były WWE Superstar Curt Hawkins (Brian Myers) niedawno udzielił wywiadu dla The Inquisitr, który został przeprowadzony przez Marka Suleymanova. W tym wywiadzie Brian wypowiedział się min. na temat WWE Tough Enough:

”To bardzo dobry program. Wrestling to niezwykle trudna forma rozrywki, nauki której nie da się nauczyć w ciągu niespełna trzech miesięcy. W federacji World Wrestling Entertainment jest to zupełnie możliwe, ponieważ z anonimowych wrestlerów, którzy wcześniej nie mieli okazji występować dla poważnych federacji tworzą przyszłość, z której w najbliższym czasie będą mieli spore zyski. Najśmieszniejsze jest, to że gdy się nie występuje regularnie to po pewnym czasie człowiek zapomina w jaki sposób najbezpieczniej wykonywać dane akcje i tak się dzieje z tymi chłopcami”.

<<<BetWrestling.com wyjawiło obecne typy bukmacherskie na zwycięzców podczas wczorajszej gali Payback.

Według ich kursu, zwycięzcami będą John Cena, Seth Rollins, New Day, Bray Wyatt, Sheamus i Neville.

WWE World Heavyweight Title – Fatal Four Way
Seth Rollins (-1050) vs. Roman Reigns (+700) vs, Randy Orton
(+1000) vs, Dean Ambrose (+1500)

WWE US Title Match – I Quit
John Cena (-1050) vs, Rusev (+550)

WWE Tag Team Titles – 2 Out of 3 Falls
The New Day (-320) vs, Tyson Kidd i Cesaro (+240)

Neville (-155) vs. King Barrett(+115)

Dolph Ziggler (+180) vs. Sheamus (-260)

Ryback (+140) vs. Bray Wyatt (-180)