Jey Uso na temat bycia częścią WrestleManii 34, Rey Mysterio wystąpi na evencie CRASH Lucha Libre, Rich Swann nie zakończył kariery wrestlera?

» WWE SmackDown Tag Team Champion Jey Uso udzielił wywiadu dla Pensacola News Journal, w którym wypowiedział się na temat obecności The Usos w głównej karcie WrestleManii 34:

”Nie sądzę, aby to mogło się stać. To się wydarzy! Ja oraz mój brat stale powtarzamy, że jest to nasz rok. A jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziemy się w głównej karcie WrestleManii to federacja nie będzie miała takie przychodu jak z nami. WWE Universe przychodzą po to, aby nas oglądać”.

» Rey Mysterio pojawi się podczas dzisiejszej gali CRASH Lucha Libre, pomimo iż dwa tygodnie temu nabawił się urazu lewego bicepsa, która uniemożliwiła mu działanie w ringu przez miesiąc. Jak dotąd nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Na evencie jego rywalem miał być Bestia 666.

Znalezione obrazy dla zapytania clash wrestling rey mysterio

» Oprócz Reya Mysterio na wydarzeniu federacji CRASH pojawił się były WWE Cruiserweight Champion, Rich Swann, który w ostatnim czasie wielokrotnie powtarzał, iż jego przygoda z wrestlingiem wkrótce dobiegnie końca, ponieważ nie radzi sobie z presją.

Znalezione obrazy dla zapytania clash wrestling rich swann