NEWSY: Balor w głównym rosterze WWE? Russian Chain Match? Divas Battle Royal na RAW? Nowy sezon Tough Enough, Dalton Castle w ROH i wiele więcej

* Dalton Castle niedawno był kuszony przez przedstawicieli federacji Total Nonstop Action, ale odmówił i podpisał kontrakt z Ring of Honor.

* Bobby Lashley powróci do ringu MMA 19 czerwca podczas gali Bellator 138, która odbędzie się w St. Louis. Bobby po raz kolejny zmierzy się z Jamesem Thompsonem, z którym miał okazję
walczyć w 2012 roku podczas Super Fight League 3.

* Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW na zapleczu pojawi się Balor, który w najbliższym czasie dołączy do głównego rosteru mimo iż nie był
posiadaczem NXT Champioship. Z najnowszych informacji wiemy, że przedstawiciele WWE nie zamierzają w najbliższych miesiącach odbierać tytułu Owensowi.

* Znana jest już stypulacja do walki Johna Ceny z Rusevem o pas Stanów Zjednoczonych podczas gali Extreme Rules. Będzie to Russian Chain Match!

Ogłoszone zostało to na właśnie trwającym RAW w Londynie, które
zostanie transmitowane o stałej porze, czyli o 2 w nocy.

* 9 i 10 listopada WWE powróci do Europy, a dokładniej do Wielkiej Brytanii. JoJo ogłosi ważną informację dzisiaj podczas Monday Night RAW oraz podczas nagrywania tapingu WWE SmackDown.
Bilety dostępne w sprzedaży będą od 25 kwietnia.

* Na Monday Night RAW również odbędzie się Battle Royal, który wyłoni pretendentkę do WWE Divas Championship. Udział w BR wezmą:
Natalya, Naomi, Emma, Rosa Mendes, Summer Rae, Alicia Fox, Cameron, Brie Bella i Paige. Zwyciężczyni zmierzy się z Nikki Bella na Extreme Rules o tytuł.

* Podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW United States Champion John Cena zamierza ponownie bronić tytuł w ramach zasady ”US Open” Challenge. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wyzwanie podejmie Damien Sandow.

* Wszystko wskazuje na, to że gospodarzami nowego sezonu WWE Tough Enough będą Stone Cold Steve Austin oraz Chris Jericho.
Jednak na ile w tym prawdy dowiemy się w niedalekiej przyszłości 😉

* Eli Drake (dawniej Shaun Ricker) i Micah (dawniej Camacho) zostali dodani do rosteru Total Nonstop Action po tym jak oficjalnie zadebiutowali na Impact Wrestling

* Podczas jednego z najnowszych WWE NXT Live Eventów, który odbył się w Largo, Florida doczekaliśmy się debiutu NXT Women’s Dashy Kuret(kontrakt z federacją podpisała w zeszłym roku, warto dodać, że to była królowa piękności, modelka oraz gimnastyczna.

Carmella & Alexa Bliss & Devin Taylor def. Becky Lynch & Dana Brooke & Dasha Kuret

* Poniżej przedstawiamy dokładne daty tapingów WWE NXT, które będą nagrywane od 23 kwietnia do 19 listopada 2015 roku w Full Sail University:

Czwartek 23 kwietnia
Środa, 20 maja
Czwartek, 21 maja
Czwartek, 18 czerwca
Czwartek, 16 lipca
Środa, 12 sierpnia
Czwartek, 13 sierpnia
Czwartek, 10 września
Środa, 07 października
Czwartek, 08 października
Czwartek, 22 października
Czwartek, 19 listopada

* Wszystko wskazuje na, to że gala WWE PPV Royal Rumble 2016 odbędzie się 24 stycznia w Amway Center, Orlando na Florydzie. Z tego co wiemy to poprzedzające tygodniówki Monday Night RAW oraz SmackDown odbędą się w Miami oraz Tampa.

Wiemy również, że gala PPV Fastlane odbędzie się 21 lutego 2016 roku w Scottrade Center w St Louis. Tygodniówki poprzedzające show odbędą się odpowiednio RAW – Kansas City, SmackDown – Omaha.

* Na oficjalnej stronie World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na kolejnego wrestlera, z którym zmierzy się ”The Icon” Sting. Poniżej przedstawiamy wyniki. Warto dodać, że udział w ankiecie wzięło ponad 25 tys. osób.
62% The Undertaker
14% Starcie rewanżowe z Triple H
Oto pozostali zawodnicy, którzy są dostępni w ankiecie:
Seth Rollins, Brock Lesnar, Bray Wyatt oraz The Rock