Możliwa zmiana terminu AEW Revolution, Czy walka Stinga będzie Cinematic Matchem?, AEW planuje galę o nazwie “Battle of The Belts”?, Debiut brata Dolpha Zigglera na Dynamite

» Wszystko wskazuje na to, że gala AEW Revolution otrzyma nową datę. Pierwotnie ustalone na 27 lutego PPV ma odbyć się tydzień później. Federacja zastanawia się obecnie nad datami 6-7 marca i co ciekawe, jest skłonniejsze ku tej drugiej opcji. Oznacza to, że AEW po raz pierwszy zorganizowałoby PPV w niedzielę. Dlaczego? Otóż, 6 marca odbędzie się gala UFC 259 na której wystąpi m.in. mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz. All Elite Wrestling obawia się, że oczy świata mogą być zwrócone tamtej nocy właśnie na UFC. Pozostaje pytanie, dlaczego więc nie pierwotna data, czyli 27 lutego? Jak się okazuje, w tym dniu miała odbyć się walka bokserska popularnego youtubera Jake’a Paula. Miała, bo do podpisania kontraktu jeszcze nie doszło i szanse na te wydarzenie z dnia na dzień wydają się coraz mniejsze. Mimo to, AEW nie chciało ryzykować, pamiętając, że ich ostatnie PPV – Full Gear musiało konkurować z walką innych youtuberów, Logana Paula i KSI.

» Dużo mówi się o starciu, jakie AEW ogłosiło wczoraj na swoich mediach społecznościowych. Jest to pierwsza, oficjalnie zapowiedziana walka na Revolution, a mowa oczywiście o Street Fight: Brian Cage & Ricky Starks vs Sting & Darby Allin. Zdaniem Wrestling Observer Newsletter, będzie to Cinematic Match, czyli walka w “stylu kinowym”, nagrana wcześniej. Miałoby to chronić 61-letniego Stinga przed ewentualnymi obrażeniami.

» Wygląda na to, że AEW może wkrótce zorganizować galę o nazwie “Battle of the Belts”. Wniosek o zarejestrowanie właśnie takiej nazwy jako znak towarowy, All Elite Wrestling złożyło w dniu 18 stycznia. Czyżby miałoby to mieć związek ze współpracą z IMPACT Wrestling? Najbardziej do takiej frazy pasuje ewentualna walka mistrza AEW z mistrzem IMPACT, do której prędzej czy później, na pewno dojdzie.

» A już za tydzień na AEW Dynamite w akcji zobaczymy… brata Dolpha Zigglera. Federacja ogłosiła bowiem pojedynek Hangmana Page’a z Ryanem Nemethem, który jest młodszym bratem gwiazdy WWE.

Choć nie ma on mocnego doświadczenia w karierze wrestlera, ogłoszenie te wywołało pozytywne reakcje i na pewno będzie to ciekawe starcie. Dla Ryana to pierwszy występ jako wrestler w tak dużej stacji telewizyjnej.

Jak widać poniżej, ogłoszenie skomentował już jego brat, Dolph Ziggler 😉