Monday Night RAW 06.02.2023-Raport

Zapraszamy na przeczytania raportu z najnowszej tygodniówki, która podała nam bardzo ważne informacje.

Show zaczęła dwójka Hall Of Famer’ów WWE-EDGE oraz jego żona Beth Phoenix, którzy wygłaszając promo potwierdzili iż wyzywają Judgement Day na Mixed Tag Team Match na Elimination Chamber! Niedługo po tym na titantronie pojawiło się właśnie Judgement Day, które było dziś bez Ripley. Po krótkiej wymianie zdań doszło do brawlu, w którym uczestniczyli także Street Profits pomagając WWE Hall of Famers.

Elimination Chamber Qualifying Match

Damian Priest vs Angelo Dawkins

Walka ta odbyła się bez ingerencji Ripley, jednak przy ringu swoją obecność zaznaczyli Ballor i Dominik. Dobrze się ją oglądało jednakże mogłoby się troszkę więcej dziać. Ostatecznie to reprezentant Judgment Day wyszedł zwycięsko i zawalczy na Elimination Chamber

Zwycięzca: Damian Priest

Singles Match

Baron Corbin vs Dexter Lumis

Walka, która i Lumisowi i Baronowi nic tak naprawdę nie daje po za menedżerem Corbina-JBL’em. Konfrontacja obyła się bez ingerencji ze strony zarówno JBL’a jak i Gargano.

Zwycięzca: Dexter Lumis

W ringu następnie spotkali się wszechmocny Bobby Lashley oraz bestia Brock Lesnar, który ogłosił, że domaga się walki z Bobby’m na Elimination Chamber, na co wszechmocny się zgodził. Tak więc szykuje się ostra konfrontacja tej dwójki!

Fatal 4-Way Elimination Chamber Qualifying Match

Mia Yim vs Carmella vs Candice LeRae vs Piper Niven

Pojedynek był całkiem dobry patrząc na to jak każda z pań starała się wygrać, gdyż do zgarnięcia było miejsce w klatce na Elimination Chamber. Zwyciężczyni EC zmierzy się z Belair na WrestleManii! Ku zaskoczeniu większości pojedynek wygrała Carmella!

Tag Team Match

Alpha Academy vs Shelton Benjamin & Cedric Alexander

Trafiły na siebie dwa doświadczone zespoły w WWE, które bardzo lubią oszukiwać. Jednak trudno było wytypować zwycięzców jednakże to dawniej Hurt Business wygrało dzisiejsze starcie.

Zwycięzcy: Shelton Benjamin & Cedric Alexander

W ringu obecny był już „American Nightmare” Cody Rhodes, który odniósł się do walki na WrestleManii. Nie zabrakło oczywiście specjalnego doradcy Romana czyli Paula Heymana, który jakby nie patrząc został zagięty prze Cody’ego.

Singles Match

Asuka vs Chelsea Green

Green chyba w końcu dostała nauczkę za wyzywanie Pearce’a w postaci Asuki, która bez problemu z Chelsea wygrała.

Zwyciężczyni: Asuka

Final Elimination Chamber Qualifying Match

Elias vs Montez Ford

Po raz pierwszy możemy powiedzieć, że Elias zrobił bardzo dobrą robotę mimo iż przegrał. Co do Monteza to świetnie zgrał się w ringu z muzykiem, więc to chyba będzie najlepsza walka tego tygodnia!

Zwycięzca: Montez Ford

Steel Cage Match

Becky Lynch vs Bayley

W końcu doczekaliśmy się tego starcia po tym jak na RAW is XXX, Damage CTRL brutalnie potraktowało „The Man”. Walka była jeszcze bardziej ciekawa po powrocie, tak jak rok temu WWE Hall Of Famer Lity, która względem poprzednich 12 miesięcy pomogła Becky w odniesieniu wygranej!

Zwyciężczyni: Becky Lynch

I tak oto kończymy chyba jedno z najlepszych RAW w tym roku!