Mick Foley o gwiazdach WWE, Jack Swagger zadowolony z odejścia z WWE, Brandi Rhodes odnośnie walki z Kelly Klein

» Były Generalny Manager RAW Mick Foley udzielił wywiadu dla Reddit AMA, w którym wypowiedział się na temat gwiazd WWE:

”Chciałbym coś napisać dla Becky Lynch, ponieważ oficjele WWE nie wiedzą co jest najlepsze dla niej. Zdolności tej zawodniczki pozwalają do prowadzenia długich i ciekawych prom o czym większość z fanów wrestlingu może nie wiedzieć. Chciałbym zmierzyć się z Kevinem Owensem oczywiście będąc Cactus Jackiem, natomiast jako Mankind z Brayem Wyattem. To byłoby coś niesamowitego”.

» Były WWE Superstar Jack Swagger udzielił wywiadu dla FloSlam, w którym wypowiedział się na temat korzyści płynących z jego odejścia z WWE:

”Możliwość współpracy z moją żoną jest jednym z głównych powodów mojego odejścia z WWE. Cieszę się z możliwości podróżowania z moją żoną, ponieważ uwielbiamy występować na mniejszych eventach, gdzie wszyscy skupiają się tylko na nas. Jestem gotowy do udziału w heel matchach. Mój synek ma już sześć lat, a jego główną pasją jest Disney – byliśmy tam w zeszłym tygodniu. Moja córka ma dwa i pół roku – jest bardzo silna. W skrócie moje dzieci uwielbiają pływać i wraz z żoną skupiamy się na rozwoju ich w tym kierunku. My robimy swoje”.

» Brandi Rhodes udzieliła wywiadu dla Ring of Honor, w którym wypowiedziała się na temat swojej pierwszej walki z Kelly Klein:

”Kiedy przebywasz w jednym ringu z kimś takim jak Kelly Klein, czyli kobietą która nigdy nie została przypięta w Women of Honor to musisz zaoferować ze swojej strony bardzo wiele. Ona jest bardzo pewna swoich umiejętności co pozwoliło mi na zaprezentowanie się z dobrej strony, gdyż ta pewność siebie mogła ją zgubić. Mam nadzieję, że uda mi się odbyć kolejny pojedynek z kimś kto stoi równie wysoko poziomem co Kelly”.