Jack Swagger opowiada o poznawaniu sceny niezależnej, Oney Lorcan o współpracy z Dannym Burchem, Kenny Omega na gali Ring of Honor, War Games Match z 1992 roku

» Były WWE Superstar Jack Swagger udzielił wywiadu dla FloSlam, w którym wypowiedział się na temat poznawania nowych rzeczy na scenie niezależnej:

”To prawie jak początek czegoś zupełnie nowego. Aby odzyskać siłę musisz odkryć siebie na nowo i wydaje mi się, że coś takiego mi się udaje. Większość fanów cieszy się z tego, że może mnie zobaczyć, a ja cieszę się z miłego przyjęcia z ich strony. Gościnność na jaką mogę liczyć jest także czymś zupełnie nowym i muszę nauczyć się wielu bardzo ważnych rzeczy. Podczas mojej dotychczasowej przygody ze sceną niezależną otrzymałem mnóstwo pomocy od wrestlerów i wrestlerek co mnie bardzo uszczęśliwia”.

» WWE NXT Superstar Oney Lorcan udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Dannym Burchem:

”Podoba mi się fakt, iż Danny Burch uderza równie silnie co ja i nadajemy na tej samej fali. Wszystko co możemy zrobić, aby byś na szczycie to tylko i wyłącznie ciężka praca oraz koncentracja nad kolejnymi pojedynkami. Do tej pory moja przygoda z NXT była jedną wielką porażką i muszę uderzać mocniej, aby odnieść sukces to proste”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o tym, że na gali w San Antonio pojawi się ”The Cleaner” Kenny Omega. Oprócz niego będziemy mogli obserwować poczynania ze strony Bullet Club, Daltona Castle oraz innych gwiazd tejże federacji. Więcej informacji znajdziecie na stronie ROH Wrestling.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy War Games Match, który odbył się w 1992 roku podczas WCW WrestleWar, a udział w tym pojedynku wzięły takie gwiazdy jak: Sting’s Squadron (Sting, Ricky Steamboat, Dustin Rhodes, Nikita Koloff & Barry Windham) i Paul Heyman’s Dangerous Alliance (Steve Austin, Rick Rude, Arn Anderson, Bobby Eaton & Larry Zbyszko):