Matt Riddle o swoim zwolnieniu i zarobkach w WWE

0
https://www.wwe.com/shows/wwenxt/nxt-takeover-wargames/gallery/riddle-vs-balor-photos#fid-40402134

https://www.wwe.com/shows/wwenxt/nxt-takeover-wargames/gallery/riddle-vs-balor-photos#fid-40402134

Czas spędzony przez Matta Riddle’a w WWE był naznaczony wieloma kontrowersjami co ostatecznie doprowadziło do zwolnienia zawodnika z federacji w ubiegłym roku. Była gwiazda największej organizacji świata ujawniła teraz na jakie zarobki mogła liczyć będąc pod kontraktem z WWE.

Podczas występu w podcaście „The Kurt Angle Show” Riddle opowiedział o swoim zwolnieniu i planach na najbliższą przyszłość. Wskazał potencjalną rolę jaką odegrało połączenie WWE i UFC w jego wyrzuceniu z organizacji.

The Original Bro wyznał, że rocznie mógł liczyć na wynagrodzenie w postaci 750 tys. dolarów. Gdyby pozostał w WWE ta kwota wzrosłaby w tym roku do okrągłego miliona dolarów.

Myślę, że połączenie WWE i UFC mi nie pomogło. Nie mam dobrych relacji z Daną Whitem i wiem, że odegrało to ważną rolę. Dodatkowo planowane były cięcia budżetowe a ja zarabiałem naprawdę spore pieniądze. Jeszcze przed powstaniem RK-Bro zostałem poproszony przez Laurinaitisa do gabinetu. Okazało się, że chce mi dać podwyżkę, która powtarzała się cyklicznie. W ubiegłym roku zarabiałem 750 tysięcy dolarów. W tym roku byłby to milion.

Matt Riddle jest obecnie aktywny na rynku niezależnym. Zaliczył kilka występów dla federacji MLW. Tydzień temu oficjalnie dołączył również do NJPW.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl