Matt Jackson o powrocie CM Punka do wrestlingu, Jimmy Jacobs o incydencie z Kevinem Owensem oraz Samim Zaynem, Brian Cage o byciu częścią 4 sezonu Lucha Underground

» Matt z The Young Bucks udzielił wywiadu dla Rolling Stone, w którym wypowiedział się na temat rozmowy z CM Punkiem odnośnie jego powrotu do wrestlingu:

”Wiele razy z nim rozmawiałem. W zeszłym roku troszkę go zdenerwowałem, ponieważ byłem zbyt nachalny wobec niego i zdałem sobie sprawę z tego, że każdy powinien podejmować własne decyzje. On ma świadomość tego, że moja propozycja cały czas jest aktualna i jeśli zdecyduje się na powrót do wrestlingu, to najpierw powinien się ze mną skontaktować w tej sprawie. Byłoby fajnie gdyby należał do Bullet Club. Myślę, że kolejnym facetem który mógłby zasilić BC byłby Daniel Bryan dawniej Bryan Danielson, ponieważ w ostatnim czasie pojawiają się plotki dotyczące jego powrotu do ringu, więc dlaczego miałby u nas nie spróbować?”.

» Jimmy Jacobs udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat ostatnich problemów Samiego Zayna i Kevina Owensa podczas tournee WWE po Europie:

”Nic co robi Vince nie jest dla mnie zaskoczeniem. To jest  jego piaskownica. Ale prawda jest taka, że cokolwiek się tam wydarzyło było wielkim nieporozumieniem. Znam tych gości od wielu lat i wiem, że nie można ich zaliczyć do osób tchórzliwych, które nie mają własnego zdania. Cokolwiek się wydarzyło było nieporozumieniem i to wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie”.

» Lucha Underground Superstar Brian Cage wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Ring Rust Radio, gdzie wypowiedział się na temat bycia częścią czwartego sezonu Lucha Underground:

”Mam nadzieję, że będę częścią następnego sezonu. Musimy przypomnieć sobie moment, w którym zakończył się trzeci sezon Lucha Underground, ponieważ był on dawno temu nagrywany i nie wiem czy cokolwiek ulegnie zmianie, więc nadal mam nadzieję na kontynuowanie wspaniałego programu z Milem Muertesem, Samim Callihanem oraz Kingiem Cuerno. Mam nadzieję na to, iż znowu uda mi się zdobyć pas mistrzowski i wrócić z nim do domu”.