Jak zakończyła się walka wieczoru na SmackDown? Czy obejrzymy pojedynek Kevina Owensa z Samim Zaynem na WrestleManii 34?

Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown w walce wieczoru otrzymaliśmy Fatal 5-Way Match z udziałem Barona Corbina, Dolpha Zigglera, WWE Championa AJ Stylesa, Samiego Zayna, który zaatakował swojego przyjaciela Kevina Owensa co dało mu zwycięstwo przed FastLane. Przed tym starciem Sami obiecał, że na niedzielnej gali PPV FastLane podczas Six Pack Challenge specjalnie podłoży się Owensowi, gdy tylko oni pozostaną na ringu. Jednak po walce wieczoru SmackDown, Sami stwierdził, że chodziło o to, aby pokazał wszystkim jak jest dobrym zawodnikiem dzięki czemu zyskał przewagę i pewność siebie.
W niedzielę WWE Champion AJ Styles będzie bronił mistrzostwa w starciu z: Johnem Ceną, Baronem Corbinem, Kevinem Owensem, Dolphe Zigglerem oraz Samim Zaynem.

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje sugerujące starcie Owensa z Zaynem podczas WrestleManii 34. Jeśli to dojdzie do skutku, to KO po raz drugi z rzędu będzie musiał walczyć ze swoim przyjacielem. Warto odnotować, że na WM 33 KO pokonał Chrisa Jericho i zdobył WWE United States Title.