Alberto El Patron ponownie w WWE?, Pewny awans Alexy Bliss i Brauna Strowmana w turnieju MMC, Skrót z segmentu na WWE 205 Live

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w zeszłym tygodniu Alberto El Patron(Alberto Del Rio) pojawił się w siedzibie WWE HQ we Stamford w celu nagrania kilku materiałów do projektu dotyczącego Reya Mysterio, a także spotkał się z prezesem WWE Vincem McMahonem, który chce go zobaczyć z powrotem w federacji, gdyż ceni Meksykanina jako osobę i wykonawce. Kontrakt AEP z Impact wygasa w przyszłym tygodniu jednak oficjele IW za wszelką cenę będą chcieli go zatrzymać u siebie. Jak się okazało, Alberto weźmie udział w największym wydarzeniu AAA, czyli TripleManii, która odbędzie się 25 sierpnia w Mexico City.

» Podczas wczorajszego odcinka turnieju WWE Mixed Match Challenge, drużyna w składzie: Braun Strowman oraz RAW Women’s Champion Alexa Bliss pokonała Jimmy’ego Uso i Naomi dzięki czemu awansowali do kolejnej rundy. W 10 tygodniu zwycięska ekipa zmierzy się z Asuką oraz WWE Intercontinental Championem The Mizem.

» W poniższym materiale wideo otrzymaliśmy skrót z segmentu polegającego na ważeniu się NXT Superstar Buddy’ego Murphy w obecności WWE 205 Live Generalnego Managera Drake’a Mavericka. Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live otrzymaliśmy taki walki jak:
Buddy Murphy vs Mustafa Ali oraz Drew Gulak vs Mark Andrews.