Matt Hardy: Jeśli nie byłoby AEW, Vince McMahon nie podjąłby decyzji o Forbidden Door

Matt Hardy uważa, że ​​AEW zmusiło Vince’a McMahona do podejmowania decyzji, których normalnie by nie podjął.

WWE otworzy Forbidden Door w tę sobotę na gali Royal Rumble, gdy Mickie James, aktualna mistrzyni IMPACT Knockouts, powróci do firmy, aby wziąć udział w kobiecym Rumble. James jest legendą wrestlingu, ale wielu było zaskoczonych, że została ogłoszona jedną z trzydziestu uczestniczek tytułowej walki.

Przemawiając w podcaście Wrestling Perspective, Hardy zastanawiał się, czy McMahon podjął decyzję, która zaskoczyła fanów.

“To naprawdę pokazuje, jak bardzo AEW się zmienia i powoduje, że firma ewoluuje w wielu możliwościach”.

Matt Hardy kontynuował wypowiedź, mówiąc o McMahonie i jego decyzjach.

“Vince McMahon tak bardzo chroni swoją własność intelektualną i WWE, ponieważ AEW było tak gorące. Za każdym razem, gdy była mowa o Dynamite, brał NXT i mówił –  tak naprawdę się nie martwię. Jeśli musimy poświęcić NXT, jest to w porządku, postawmy je łeb w łeb. W Środowych Wojnach wygrało AEW, a Vince McMahon konkretnie postawił NXT w bezpośrednim starciu z AEW, aby spowolnić nas przed nabraniem jakiegokolwiek rozpędu na oglądalności RAW i SmackDown”.

“Kiedy zaczynaliśmy, Tony współpracował z innymi federacjami, jak IMPACT, New Japan, NWA, to naprawdę sprawiło, że oglądanie tego było tak fascynujące i interesujące. Chciałeś oglądać show każdego tygodnia i poza świetną akcją oraz wspaniałymi talentami All Elite Wrestling, nigdy nie wiedziałeś, kto może się pojawić. W kwestii Mickie James na Royal Rumble, wydaje mi się, że Vince został do tego zmuszony, ponieważ teraz musi nadal nadążać za AEW i nad tym, jak są nieprzewidywalni i tym, że nigdy nie wiadomo, kto się u nas pojawi. Czuję, że jeśli nie byłoby AEW, to nie byłoby otwarcia Forbidden Door i Vince nie zaprosiłby do występu gwiazd spoza organizacji”.

“Czuję, że większość ludzi zgodziłaby się ze mną w tej sprawie. Vince i WWE popadły w stagnację przez ostatnie lata, kiedy nie było konkurencji. Jeśli nie byłoby takiej sytuacji, Vince by tego nie robił i nie wprowadzał wrestlerów z innych firm do Royal Rumble. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetne dla WWE, ponieważ pchnęło to Vince’a do zmian”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl