Deonna Purrazzo zszokowana ogłoszeniem występu Mickie James na Royal Rumble – Wywiad z Denise Salcedo

Deonna Purrazzo była zszokowana, gdy dowiedziała się, że Mickie James wystąpi w Royal Rumble Matchu.

Ogłoszenie Mickie James na Royal Rumble 2022 wstrząsnęło światem wrestlingu. Nikt by nie przypuszczał, że WWE zaprosi ją do udziału w tytułowej walce jako mistrzynię Knockout i w dodatku mniej niż 12 miesięcy po tym, jak zwolniło ją z firmy, zwracając jej rzeczy w worku na śmieci. 

Rozmawiając z Denise Salcedo, Purrazzo opowiedziała o swojej rywalizacji z Mickie i mówiła, jak zareagowała na ogłoszenie James jako uczestniczki Rumble.

Byłam równie zaskoczona, jak cały świat wrestlingu. Dotarłam do mojego pokoju hotelowego, a Steve włączył SmackDown i było to ogłoszenie. To jest w porządku, ponieważ myślę, że WWE ma rodzaj polityki zamkniętych drzwi we współpracy z innymi. Słyszałam, że był to pierwszy raz w historii, kiedy naprawdę uznali inne firmy w ten sposób, zwłaszcza IMPACT.

Mówiąc o swojej rywalizacji z Mickie, Deonna Purrazzo stwierdziła, że ​​jej rywalizacja z Mickie James dała jej krzywą uczenia się, ponieważ po raz pierwszy jest zaangażowana w tak długotrwałą rywalizację. Przypisuje James bycie świetnym nauczycielem ze względu na swoje doświadczenie i pokazanie jej znaczenia opowiadania historii.

“To mój pierwszy raz, kiedy tworzę tak długą historię. Mickie robi to od 20 lat, była we wszystkich tych niesamowitych historiach, sięgających do tego, co oglądałam jako dziecko z Trish Stratus. Musiałam po prostu usiąść i posłuchać, jak widzi wszystkie te drobne szczegóły, co jest dla niej ważne i co według niej jest kluczem do opowiadania dobrej historii.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl