Mark Henry: W WWE NXT nikt nie jest bezpieczny, Leon Ruff komentuje zwolnienie przez WWE

» W ostatnim czasie z WWE NXT pożegnało się wiele gwiazd, a w tym były North Amierican Champion Bronson Reed oraz dwukrotny Tag Team Champion Bobby Fish.

WWE Hall of Famer Mark Henry wypowiedział się na temat zwolnień przeprowadzanych przez federację WWE.

Właśnie zauważyłem, że w NXT doszło do masowych zwolnień. Trochę zachichotałem z tego powodu. To nie powinno mieć miejsca. Nie powinienem się z tego śmiać, ale chodzi o to, że w ostatnim czasie takie zwolnienia przeprowadzane przez WWE są zbyt częste. New Japan, Impact, AEW, ROH, MLW to kilka z wielu świetnych miejsc pracy. Czy chcesz być częścią czegoś ugruntowanego? Czy chcesz dołączyć do firmy i pomóc ulepszyć jej produkt? Z mojego punktu widzenia wygląda na to, że w NXT nikt nie jest bezpieczny.

» Były WWE NXT Superstar Leon Ruff wypowiedział się na temat zwolnienia przez NXT.

W ostatnim czasie w NXT doszło do masowych zwolnień: Bronson Reed, Tyler Rust, Bobby Fish, Mercedes Martinez, Jake Atlas, Ari Sterling, Ashe Hale, Zechariah Smith, Giant Zanjeer, Kona Reeves, Desmond Troy oraz Stephon Smith.

Byłem w stanie rywalizować i zdobywać szacunek wszystkich wrestlerów, których podziwiam. Wywarłem wpływ i zainspirowałem WWE Universe. Codziennie musiałem chodzić do pracy z moją najlepszą przyjaciółką. Dziękuję wszystkim za wsparcie – Leon.

Ruff do federacji WWE dołączył w październiku 2020 roku. W życiu prywatnym jest zaręczony z sędzią WWE Ają Smith.

W ubiegłym tygodniu Ruff wziął udział w odcinku WWE 205 Live, w którym pokonał Graysona Walkera. Po raz ostatni w telewizji NXT pojawił się 11 maja, gdzie przegrał z Petem Dunnem. Ruff jest również jednokrotnym NXT North American Championem.