Kto został zwolniony przez Impact Wrestling?, Bobby Fish o możliwej przeprowadzce Kyle’a O’Reilly’ego do AEW, Kiedy Miro zastąpił Jona Moxleya?

» W tym tygodniu z federacją Impact Wrestling pożegnało się pięciu wrestlerów, a ich profile zostały usunięte z oficjalnej strony internetowej firmy wrestlingowej.

Portal PWInsider.com informuje, że wrestlerami, których w najbliższym czasie nie zobaczymy w Impact TV są: No Way, TJP, Taylor Wilde, Petey Williams oraz Tommy Dreamer.

Zwolnienie Williamsa ma sens, gdyż doświadczony wrestler przebywa na tryoucie w federacji WWE, gdzie pełni funkcję producenta SmackDown. Były wrestler ECW Tommy Dreamer udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi na temat Dark Side Of The Ring, przez co został zawieszony. Ostatnio powrócił do Busted Open Radio.

» W ostatnim odcinku podcastu AEW Unrestricted, Bobby Fish wypowiedział się na temat swojego wieloletniego tag team partnera Kyle’a O’Reilly’ego, którego kontrakt z WWE wygaśnie w grudniu.

Cały czas rozmawiamy ze sobą. Śmiem twierdzić, że jesteśmy ze sobą bardzo blisko. Tak jak powiedziałem na początku tej rozmowy, pro-wrestling jest dziwny w tym sensie, że widujesz te same osoby przez X lat, a później wszystko diametralnie się zmienia. Nigdy nie wiesz, kiedy znów się skrzyżujesz i jaka będzie to częstotliwość, więc zobaczymy. Bez względu na to, jak wiele lat mamy za sobą w branży wrestlingowej, ja , Adam, Kyle i Roddy wielokrotnie krzyżowaliśmy ścieżki.

» Podczas zbliżającej się gali PPV Full Gear, Miro zmierzy się z Bryanem Danielsonem w finale turnieju, który wyłoni pretendenta do AEW World Title. Na ostatnim Dynamite były wrestler WWE pokonał Orange’a Cassidy’ego, dzięki czemu zakwalifikował się do finału turnieju.

Portal Fightful Select informuje, że decyzja dotycząca osoby, która zastąpi Jona Moxleya zapadła we wtorek wieczorem. Tego dnia prezes AEW Tony Khan poinformował, że Jon Moxley rozpoczął terapię, przez co nie będzie dostępny w najbliższym czasie. Dla Miro był to pierwszy pojedynek od 29 września, kiedy na Dynamite przegrał z Sammym Guevarą i utracił TNT Championship.