Kto może przejąć SD Tag Team Titles?, Kto zwycięzcą męskiego Ladder Matchu na MITB?, Epickie momenty z udziałem Lucha Libre w WWE

» Redaktorzy strony WWE.com sporządzili listę zespołów, które mogą zostać nowymi mistrzami tag teamowymi SmackDown. Koronacji ma dokonać Shane McMahon, który ogłosił swój powrót na niebieską tygodniówkę. Po kontuzji Jeffa, The Hardy Boyz muszą zrzec się tytułów mistrzowskich i nie wiadomo, kiedy bracia powrócą do telewizji jako drużyna. Poniżej przedstawiamy listę zespołów wymienionych przez redaktorów:

Finn Balor i Mustafa Ali
Shane McMahon i Elias
Heavy Machinery
B-Team

TUTAJ ODNOŚNIK DO ARTYKUŁU.

» WWE na Instagramie opublikowało ankietę, w której fani mogą głosować na wrestlera, który według nich zdobędzie walizkę Money in the Bank w Ladder Matchu. Warto przypomnieć, że oprócz Barona Corbina udział w starciu wezmą także Intercontinental Champion Finn Balor, Braun Strowman, Randy Orton, Ali, Drew McIntyre, Andrade oraz Ricochet. Show odbędzie się 19 maja i z pewnością przyniesie nam wiele emocjonujących momentów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Fill in the blank: The 2019 Men’s #MITB #LadderMatch winner will be __________________!

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

» Wczoraj było Cinco De Mayo, więc WWE na YouTubie udostępniło materiał wideo dotyczący najbardziej epickich momentów z udziałem Lucha Libre. W materiale wideo znalazły się takie postacie jak: Kalisto zdobywający WWE US Title na RAW w 2016 roku, Rey Mysterio wygrywający Royal Rumble w 2006 roku, Eddie Guerrero pokonujący Brocka Lesnara, dzięki czemu zdobył WWE Title w 2004 roku na No Way Out PPV oraz Sin Cara debiutujący w WWE w 2011 roku na RAW.