Konnan wypisany ze szpitala, WWE porzuciło storyline ze SmackDown, Awans Tony’ego Khana

» Dave Meltzer przekazał nam pozytywne wieści. Legenda wrestlingu, Konnan został już wypisany ze szpitala i obecnie czuje się lepiej. Z oficjalnych informacji, wiemy, że Konnan uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, a następnie został hospitalizowany z powodu poważnego problemu z nerkami. Według F4Wonline.com, były manager LAX był przykuty do łóżka przez trzy dni przed postawieniem diagnozy COVID-19. Później z powodu niewydolności nerek trafił do szpitala. W ostatnim czasie, Konnan spędzał czas tylko ze swoją rodziną, a także rodziną Mysterio, która COVID-19 przechodziła w grudniu.

» À propos Mysterio… Pamiętacie plany WWE na romantyczną historię z Murphym i córką Rey’a, Aalyah w roli głównej? Wrestling Observer Newsletter donosi, że federacja porzuciła ten storyline i nie będzie już do niego wracać, a sama Aalyah nie pojawiła się w WWE TV od 4 grudnia. Przyczyna odejścia od tej fabuły jest nieznana. Najprawdopodobniej WWE nie miało już pomysłu jak dalej to prowadzić.

» Z tematów pobocznych. Prezes All Elite Wrestling, Tony Khan został awansowany przez Jacksonville Jaguars na stanowisko “Chief Football Strategy Officer”. Wcześniej Khan pracował jako wiceprezes ds. administracji i technologii. Jest również współwłaścicielem drużyny, od kiedy jego ojciec Shahid kupił “Jaguary” w 2011 roku. Jeśli chodzi o AEW, przypomnijmy, że Tony pełni funkcje założyciela, współwłaściciela, dyrektora generalnego, prezesa i generalnego managera. Jego ojciec jest z kolei głównym inwestorem i współwłaścicielem. Panowie zarządzają także angielskim klubem piłkarskim Fulham.