Konferencja prasowa na RAW, Roman Reigns widziany na jednej z gal, Plany WWE na The Rocka, Wrestlerka w filmie dla dorosłych?

» WWE ogłosiło, że podczas najbliższego odcinka RAW Alexa Bliss będzie prowadziła konferencję prasową przed walką Nia Jax VS Ronda Rousey na TLC o miano RAW Women’s Champion. Alexa w trakcie leczenia kontuzji dość dobrze sprawdza się w roli tej, która “zarządza” kobiecym rosterem na RAW.

» Na backstage’u Tribute to the Troops pojawił się Roman Reigns. Jego ogólny stan jest dobry i nic nie wskazuje na to, aby choroba się nasilała. Jest to niewątpliwie wspaniała wiadomość nie tyko dla fanów Grand Slam Championa, ale też dla całej wrestlingowej społeczności.

» Jak wcześniej informowaliśmy na naszej stronie, wiele źródeł podawało, że na Wrestlemanii 35 obejrzymy pojedynek Brock Lesnar VS The Rock o Universal Championship. Plany te prawdopodobnie zmieniły się, ponieważ krążą pogłoski, że w tym roku do Hall of Fame miałby dołączyć właśnie The Great One. Wszystko ma wynikać z tego, że Rock nie zgodził się na walkę. Mówi się o tym, że Hall of Fame zostało przesunięte z piątku na sobotę Wrestlemania weekendu, ponieważ w pierwotnym terminie The Rock nie był dostępny.

» BangBros, a więc strona produkująca filmy dla dorosłych zaproponowała Mandy Rose udział w jednym z nich za kwotę 1 miliona dolarów. Rose odmówiła, jednak firma nie ustępuje i złożyła ponowną ofertę, tym razem w wysokości 1,6 miliona dolarów. Mandy nie wyraziła jeszcze opinii na ten temat. Wiadome jest to, że gdyby wrestlerka przyjęła propozycję, jej kariera mogłaby zboczyć na zły tor. Wszyscy wiemy jak bardzo krytykowana była chociażby Paige…